Jump to content

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ruch kamery jest sztuczny, nie ma ciągłości fabuły...i tak wogóle to nie wiadomo o co chodzi. Wizualnie, też nieciekawie. Wiesz co? Sam nie wiem co chciałeś osiągnąć? Wygląda to na wczesne testy czegoś, co mogłoby być wielkie. Jeśli stwierdziłeś, że to efekt koncowy, to jest marnie!

Link to post
Share on other sites

Źle mnie zrozumiałeś końcowy w kontekście tego wątku. Ponieważ nad projektem pracuje sam a to co pokazałem jest czyś w rodzaju prezentacji świata. Jak jest napisane "trailer" i zgadzam się z tobą animacja mi nie wychodzi dlatego nie próbowałem wplatać fabuły ani skomplikowanych animacji. Pokazuje to co jest gotowe w celu znalezienia przynajmniej jednej osoby znającej sie na animacji i rigach.

Link to post
Share on other sites

Xardas 666 te prace zasadniczo nie zasługują na dział finished works, natomiast jeśli zależy ci na pomocy i podpowiedziach umieść cały wątek jako teczkę w work in progress wystarczy poprosić o to moderatora a ci przeniesie wątek. Nie zapomnij ze w dziale gdzie teraz są twoje prace ludzie oceniaj prace wykończone i raczej będą wtedy negetatywne wypowiedzi zamiast pomocnych. Widać postęp w twoich pracach i szkoda zaprzepaścić to :)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy