Jump to content
nicole12

Wizualizacja

Recommended Posts

Nie będę z Tobą dyskutować ,ani przedstawiać swojego życiorysu, swoich osiągnięć, tego co robię , umiem i w czym jestem dobra , tylko dlatego że ty masz wyrobione zdanie o ludziach z Asp . Każdy jest inny... to po pierwsze, a po drugie tak jak już napisałam, w grafice nie jestem mocna, wiem jak każdy normalny uczący się człowiek może czegoś nie wiedzieć.

- - - Połączono posty - - -

link z tym filmikiem jest mi tutaj naprawdę niepotrzebny . Przyczepcie się do kogoś innego i na niego naskakujcie ;)

- - - Połączono posty - - -

ps. Nie to nie ja ;) . Jestem ładniejsza .. xD

to nie chodzi o niewiedze. i co ty umiesz albo czego ty nie umiesz.

chodzi oto że. Powiedzmy zadajesz pytanie typu jak jeść zupe. Gdzie wystarczy trochę ruszyć głową i odp na to pytanie jest setki w internecie.

Po prostu chodzi oto że tym tematem na forum utwierdziłaś tylko to. że nie potrafisz szukać. A w grafice szukanie szczególnie 3D. A raczej jakby to nazwać samo nauka samo wymyślanie, rozwiązywanie problemów, jest sprawą kluczową. Dlatego po prostu uwarzam iż grafika 3D nie jest dla ciebie, bo będzie potem artystą typu.

obejrzysz jakiś tutorial w którym koleś zrobił czerwoną kulkę. Następnie ktoś poprosi cię o zrobienie niebieskiej kulki i ty wtedy rozłożysz ręcę bo w tutorialu była czerwona. Ja osobiście tak to widzę. jeśli się mylę to mi to udowodnij. :P i wróć tutaj za rok. i nas zaskocz.

ja kurde nie wiem te obecne pokolenie wszystko musi mieć na tacy. Kiedyś to nie było niczego każdy uczył się sam. metodami prób i błędów i tak dalej... uczą się teraz z tych tutoriali na pałę nic nie rozumieją tylko klepią ciągle to samo.

link z tym filmikiem jest mi tutaj naprawdę niepotrzebny

Już za późno, machina ruszyła :D

Ale żeby nie spamować to zasadniczo wypowiedzi nie miały na celu cię zdyskredytować, ludzie chcą żebyś potrafiła obronić swoje racje i chyba za bardzo się koncentrujesz na swoim cierpieniu z faktu konieczności bycia artystą...

Kup ksiazke do ktoregos z podanych wyżej programów. Przeczytaj, i rob to co tam masz do zrobienia. Wiele osob tak zaczyna nauke grafiki 2D/3D. Na tym chyba polega studiowanie, tak?:)

Witaj.

Pliki które podałaś jako linki nadają się tylko i wyłącznie do przeróbki w photoshopie. Do grafiki 3D musiałabyś poznać i nauczyć sie jakiegoś programu do grafiki 3D np sketchup lub blender lub inne. Dodatkowo przydały by sie rzuty w trybie ortograficznym z wymiarami tak by zachować skalę obiektu. To nie jest łatwa działka. Praca w 3D jest wieloetapowa. Zaczynasz od wymodelowania obiektów, zmapowania ich, oteksturowania i przypisania odpowiednich materiałów, oświetlenia sceny i na koniec ustawienia parametrów renderingu i sam rendering. Na obecnym etapie Twojej wiedzy z zakresu grafiki 3D nie jesteś tego w stanie zrobić. Spróbuj to zrobić w photoshopie i poświeć trochę czasu na naukę 3d jeśli Ci zależy by poznać tę dziedzinę. Polecam strony typu http://www.3dtotal.com lub http://www.blender.org i tam poczytac tutoriale.

Edited by BLADE

chyba najlepiej jak to narysujesz-namalujesz; wydrukuj, powycinaj fotki, rozryrysuj perspektywe domaluj zrób kolaż :)

To imo najszybsze i najlepsze rozwiązanie, ponieważ zmarnujesz dużo czasu i chęci na poznanie oprogramowania 3d, a efekt będzie raczej mizerny.

studentka z filmiku ma potencjał na zrobienie kariery. Sztuka nowoczesna to głównie wywoływanie dyskursu, a to się jej udało

ja też bym uderzyła w pohotshopa, pytanie czy umiesz go, jak nie to troszkę gorzej, może dać komuś?