Jump to content

Recommended Posts

Gratulacje! Widziałam już wcześniej artykuł na cartoon brew. Animacja i designy wyglądają świetnie i z tego co widzę muszę przyznać, że wygląda lepiej niż disneyowskie animacje. Jestem naprawdę pod wrażeniem i cieszę się że animacja 2D wraca na nogi, daje mi to szanse i nadzieję, że jednak będę pracować w zawodzie :)

A co do Złotych Kropli to szkoda gadać, film ma potencjał, ale animacja postaci straszna :(

jakbyście potrzebowali animatorów 2D to dawajcie znać ;D

Edited by PodwojneD

Sorki za tak późną odpowiedź, ale nie mogłem się dobrać do swojego konta, a nie logowałem się tutaj chyba ze 3 lata ;)

Strasznie się cieszę, że odzew jest tak pozytywny!

Ja nie umiem powiedzieć, jak dokładnie ma się czasowo wykonanie jednej sekundy nasza techniką w porównaniu do sekundy w 3d. Myślę, że na tym etapie ciężko by było to określić, bo cały ten teaser to jeden wielki eksperyment i każda scena to była nauka. Przed nami jeszcze sporo pracy, żeby na bazie tych doświadczeń zoptymalizować proces. Na pewno da się pewne rzeczy jeszcze sporo uprościć. Generalnie proces jest zupełnie rozsądny czasowo i absolutnie wykonalny jeśli chodzi o pełen metraż. Myślę, że Marcin, jako twórca całego tego systemu, mógłby znacznie więcej ode mnie na ten temat powiedzieć;)

Reanimator - odpowiadamy z Marcinem za całą stronę wizualną, poza designami postaci. Bardzo się cieszę, że styl się podoba :)

Luki Luki - o fabułę się nie lękaj, jest naprawdę fajna.

Chico - myślę, że na kickstarterze byłoby ciężko taką kasę uzbierać ;)

MaciekGliwa - szacowany budżet jest zdecydowanie mniejszy niż typowe budżety dla filmów 3D, nawet tych "niskobudżetowych" typu Despicable Me. Nie wiem, czy mogę podawać kwotę, więc na wszelki wypadek tego nie zrobię ;)

Dzięki za miłe słowa i pozdrowienia dla wszystkich!

Szymon