Jump to content
SYmek

WarHUG - czyli grupa moralnego wsparcia w Warszawie.

Recommended Posts

Ja jestem za i znam jeszcze kilku potencjalnych chętnych. Co tydzień pewnie nie uda się wpadać, ale co dwa już jak najbardziej.

Ja jestem za i znam jeszcze kilku potencjalnych chętnych. Co tydzień pewnie nie uda się wpadać, ale co dwa już jak najbardziej.

To proponuję aby się wypowiedział jeszce "Ojciec Chrzestny" tej grupy i Hudego w PL czyli SYmek.

Można umówić terminy co dwa tygodnie również nie ma problemu.

pozdro

czaps

super :) również jestem chętny i zapewne jeszcze 1/2 osoby mógłbym zgarnać.

To wygląda na to, że już się zebrała potencjalna brygada koło 10 osób. Czekamy na resztę zainteresowanych.

pozdro

czaps

Hej,

pełne poparcie i krzyżyk na drogę :)! Raz w tygodniu to za często jak na mój gust, ale Wasza sprawa. Trudno będzie o materiał na prezentacje, a to, moim zdaniem, warunek dobrych spotkań, żeby 1-3 osób przygotowały jakiś materiał.

Anyway, dajcie znać co i jak,

pozdrawiam!

skk.

ps Grupa FB też jest do używania, nie wiem, czy ktoś czegoś potrzebuje (uprawnień, żeby nią kierować).

W takim razie zorganizujmy co dwa tygodnie stale spotkania. Np. Czwartki lub piatki wieczorami ? Co myslicie na ten temat ? No i fakt dobrze by bylo aby te 2 lub 3 osoby byly z materialami do prezentacji i ewentualnej pracy przy tym i swoich pomyslach czy metod przez reszte grupy.

Pozdro

czaps

a dlaczego sie przeniósł na FB ? to forum Wam nie odpowiada ? :) wszyscy poszli sobie na FB i Max3d.pl ledwo zipie. W dawnych czasach jak jeszcze były bitwy 3d to starając sie o nagrody od sponsorow wymagali statystyk zeby sprawdzic ruch na forum, było sie wtedy czym chwalić a teraz, przy tym ruchu jaki mamy obecnie to byśmy nie dostali nawet pudełka z dyskietkami 3,5" :(

Bo ludzie sa leniwi. Ja tam trzyma mteczke xD choć nie jestem hudiniowy to mam przynajmniej relatywnie progres odklepany.... a tak wszystko niknie w odmentach FB....

a dlaczego sie przeniósł na FB ? to forum Wam nie odpowiada ? :) wszyscy poszli sobie na FB i Max3d.pl ledwo zipie. W dawnych czasach jak jeszcze były bitwy 3d to starając sie o nagrody od sponsorow wymagali statystyk zeby sprawdzic ruch na forum, było sie wtedy czym chwalić a teraz, przy tym ruchu jaki mamy obecnie to byśmy nie dostali nawet pudełka z dyskietkami 3,5" :(

Jaras, to chyba globalne zjawisko. Fora pustoszeją bo ludzie przenoszą się na media społecznościowe. To samo powoli dzieje się z forami Houdiniego - cała ekipa siedzi na Discordzie i czatuje na żywo. Ja tam wolę fora ale ja już jestem stary :P

To może na dobry początek warto się spotkać na piwo w ten lub następny czwartek (30 marca lub 6 kwietnia) i porozmawiać jak spotkania mają wyglądać. Co kto może w nie wnieść w spotkania jakie sa oczekiwania ecc. Mam wrażenie, że sprawa utyka bo brak jest decyzji i czekanie np na słowo od SYmek-a by mogło się zadziać.

Dobrze by było też wybrać jeden ale skuteczny sposób komunikowania się bo na razie ani z forum ani z fb na ta chwile nie wychodzi za dobrze...

To może na dobry początek warto się spotkać na piwo w ten lub następny czwartek (30 marca lub 6 kwietnia) i porozmawiać jak spotkania mają wyglądać. Co kto może w nie wnieść w spotkania jakie sa oczekiwania ecc. Mam wrażenie, że sprawa utyka bo brak jest decyzji i czekanie np na słowo od SYmek-a by mogło się zadziać.

Dobrze by było też wybrać jeden ale skuteczny sposób komunikowania się bo na razie ani z forum ani z fb na ta chwile nie wychodzi za dobrze...

Jestem za. Spotkanie trzeba zoorganizować choćby wstępne bo wszystko stoi w miejscu ;(

pozdro

czaps

Chętnych zapraszam do drugiedno ul. Nowogrodzka 4 na 19.30 w najbliższy czwartek 30 marca. Zrobiłem rezerwację na swoje nazwisko Konrad Szeliga. Jeśli komuś nie uda się dotrzeć to zobaczymy się za ok miesiąc o szczegółach napiszę wkrótce. Myślcie o prezentacjach ;) Nie muszą być super pro.

Teraz to pewnie za późno ale jeżeli ktoś nie jest z grupy fb WarHUG prosił bym o informację o obecności na pw.

Nie jestem w stanie przewidzieć liczebności grupy co za tym idzie zagwarantować odpowiedniej ilości miejsc przy stoliku.

Edited by ZirakKhazad

Dzięki wszystkim za spotkanie. Dla nieobecnych a zainteresowanych - następne spotkanie 27-go kwietnia.

Uzupełniając spotkanie 27 kwietnia lokalizacja Warszawa ul. Wilcza 58A godz 19.30 lokal Znajomi Znajomych osoby zainteresowane proszę o kontakt przez prywatną wiadomość chce wiedzieć w miarę możliwości precyzyjnie ile nas będzie. Na tym spotkaniu odbędzie się na pewno moja prezentacja o symulacji tłumów i mam nadzieje minimum jeszcze jedna.

24 maja w środę o 19.30 spotykamy się w klubokawiarni Jaś & Małgosia al.Jana Pawła II 57 w sali na dole. Zainteresowane osoby z poza grupy proszę o kontakt przez wiadomość prywatną. Więcej szczegółów jest na grupie fb WarHUG.