Jump to content
adek

Wiedźmin - film aktorski - pierwsze informacje

Recommended Posts

Więcej wiary, Panowie. Wiara góry przenosi. Sporo dobrych ludzi siedzi nad tym, żeby się udało. Będzie jeszcze dużo zwrotów akcji, przecieki publiczne to jest czubek góry lodowej, więc też nie ma co się specjalnie napinać. A niezłego Smoka pokażemy za 3 tygodnie, chociaż pewnie zupełnie innego niż*się wszyscy spodziewają :-D :-D

Wawelskiego?

@Reanimator Producent, to w końcu stanowisko przede wszystkim odpowiedzialne za pozyskiwanie pieniędzy. Jak jest producent, to raczej można założyć, że i pieniądze się pojawią.

Idac Twoim tokiem rozumowania wystarczy do Polski sciagnac inzynierow tworzacych bazy na ksiezycu, zeby zalozyc, ze w koncu na ksiezycu pojawi sie polska baza;)

Edited by Reanimator

walmord - uśmiecham się tajemniczo jak Mona Lisa :-D

A przy okazji popuścmy wodze fantazji - tr3buch zainspirował.

To kogo widzicie w roli?

To kogo widzicie w roli?

Tylko Mads Mikkelsen!

baggins - Fassbender oczywiście! :D

https://youtu.be/pwicAUoPiHg?t=9

Pasuje tylko jest problem bo jest już magneto i będzie assasinem, najlepiej podchodzi aktor który jest dość sławny ale jednocześnie nie bedzie kojarzony z postacią z gry albo komiksu

Będzie jeszcze dużo zwrotów akcji, przecieki publiczne to jest czubek góry lodowej

A niezłego Smoka pokażemy za 3 tygodnie, chociaż pewnie zupełnie innego niż*się wszyscy spodziewają :-D :-D

No i jest pierwszy przeciek po tym jak ktoś wykradł prywatne zdjęcia z telefonu Quentina. Z tego co wiem to fotka w nowym biurze razem z leadem od mołszon grafiks. Niby nic takiego, ale jak się dobrze przypatrzycie to widać co takiego jest na ekranie...

selfiequentin.jpg

walmord - uśmiecham się tajemniczo jak Mona Lisa :-D

To kogo widzicie w roli?

Jeśli mogę zaproponować nie na Geralta ale na jakąś inną rolę to np:

Luke Goss - świetnie zagrał w Hellboy 2 księcia Nuadę.Wg mnie skradł film dla siebie ;) czy Kevin J. O'Connor - np Igora w VanHelsing czy Vincent D'Onofrio

Wydaje mi się że warto zwrócić uwagę na aktorów spoza mainstreamu. Wydają się być bardziej przekonujący w swych rolach niż gwiazdy kina A. Bardziej im zależy, dzięki czemu tworzą takie świetne kreacje.

Tom Hanks

w jednym z wywiadów mówił, że chętnie by zagrał w filmie o superbohaterach, ale mu nikt nie proponuje

No i jest pierwszy przeciek po tym jak ktoś wykradł prywatne zdjęcia z telefonu Quentina. Z tego co wiem to fotka w nowym biurze razem z leadem od mołszon grafiks. Niby nic takiego, ale jak się dobrze przypatrzycie to widać co takiego jest na ekranie...

selfiequentin.jpg

Nie wiem czy to zart czy nie, ale ten gosc po lewej to jeden z pierwszych hakerow na swiecie. dzialal w latach 80tych z tego co pamietam, i z tych czasow jest zdjecie (marny fotomontaz btw).

Jak dla mnie, bardzo by pasowal Viggo Mortensen. Z paru powodow. 1 - Dobry aktor. 2 - Juz kojarzony z rolami fantasy. 3 - wyglad.

viggo_mortensen_43034.jpg

Świetny news. Zapowiada się niezła przygoda dla wszystkich zaangażowanych w projekt :) Powodzenia!

I gdy wymieniamy reżyserów, którzy zaczynali w reklamie a dopiero potem robili filmy... to najlepszym przykładem będzie David Fincher. Tak wiem, że pierwszy film Finchera to była pewnego rodzaju porażka (czytaj: niedocenione arcydzieło) ale mimo wszystko dalej jest to lepszy przykład niż Snyder :P

A wiek reżysera też nie ma znaczenia. Ridley Scott też zaczynał późno. Także wszystko jeszcze przed nami panowie i panie ;)

Widze ze juz wszyscy sie wypowiedzieli. A Ty Nezumi doceniaj to ze kazdy wciaz moze sie wypowiadac wg wlasnej opinii ktora niekoniecznie musi byc zgodna z Twoja... Tak czy inaczej zycze powodzenia chociaz jestem przekonany ze bedzie to 60-70 minutowy crap patrzac chociazby na Ambition gdzie palcem nie kiwneli by wykorzystac dobrze aktorow. Kinematograf to samo - niewykorzystany potencjal.

Wybuchy, wybuchy, kurz, pekajace skaly, drewniane dialogi to wlasnie on Tomasz Baginski. Sknoci wam tego wiedzmina. Na szczescie nie jestem fanem ksiazek wiec mi to ryba. Jest przynajmniej z 30 rez w Polsce doswiadczonych ktorzy zrobiliby to lepiej, ktorzy wiedza przynajmniej jak kadrowac i jakiego obiektywu uzyc hyhyhy

Taaaaa i ma byc jeszcze po angielsku. Rezyserowanie aktorow do pierwszego pelnometrazowego filmu w obcym jezyku... Bedzie sukcessssss murowany! MOAR EMOTIONS ME LIKE TO SEE ON YOUR FACE... CUT... PERFECT!

edwood0683.JPG

Edited by norden

Na wiedźmina Gerard Butler, nawet imię ma podobne:) Ktoś na styl Travisa Fimmela też byłby ok.

Widze ze juz wszyscy sie wypowiedzieli. A Ty Nezumi doceniaj to ze kazdy wciaz moze sie wypowiadac wg wlasnej opinii ktora niekoniecznie musi byc zgodna z Twoja... Tak czy inaczej zycze powodzenia chociaz jestem przekonany ze bedzie to 60-70 minutowy crap patrzac chociazby na Ambition gdzie palcem nie kiwneli by wykorzystac dobrze aktorow. Kinematograf to samo - niewykorzystany potencjal.

Wybuchy, wybuchy, kurz, pekajace skaly, drewniane dialogi to wlasnie on Tomasz Baginski. Sknoci wam tego wiedzmina. Na szczescie nie jestem fanem ksiazek wiec mi to ryba. Jest przynajmniej z 30 rez w Polsce doswiadczonych ktorzy zrobiliby to lepiej, ktorzy wiedza przynajmniej jak kadrowac i jakiego obiektywu uzyc hyhyhy

Taaaaa i ma byc jeszcze po angielsku. Rezyserowanie aktorow do pierwszego pelnometrazowego filmu w obcym jezyku... Bedzie sukcessssss murowany! MOAR EMOTIONS ME LIKE TO SEE ON YOUR FACE... CUT... PERFECT!

Trzymaj

97d48d5c8811.png

Chyba nie ma co proponowac piecdziesieciolatkow, ktorzy po 8 latach czyli dwoch filmach beda musieli byc zmienieni. Na pewno nie bedziecie tak slabi w castingu jak producenci hitmana wiec wszystko mi jedno, byle bylo w klimacie o jakim pisze norden. A Bagins jak dostanie budzet to tez dostanie siedmiu asystentow i cos na pewno wyruch... Znaczy sie wydlubia na miare mainstreamu.

Od kiedy reżyser pisze dialogi ??

Polski Wiedźmin był gównem bo powierzono scenariusz amatorowi ! . A to właśnie scenariusz jest kluczem do sukcesu filmu.

Reżyserem był też kompletny amator, więc tutaj Tomek ma przewagę nawet ze swoim niewielkim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Dodatkowym gwoździem do trumny był montaż filmu z fragmentów serialu, a wystarczyło napisać osobną historyjkę.

Nawet od początku bo Sapkowski ma i tak głęboko w życi co się robi z jego bohaterem , byle się kasa zgadzała.

Budżet pewnie będzie stosunkowo niewielki a więc i na aktorów z pierwszej ligi nie ma co liczyć.

Ale to nawet lepiej, taki film ma szansę na siebie zarobić a więc i na kontynuację.

bo Sapkowski ma i tak głęboko w życi co się robi z jego bohaterem , byle się kasa zgadzała.

Aha, i właśnie dlatego nie chciał się zgodzić na grę po sukcesie ekranizacji...