Jump to content
MarWis

Animacja 3D: Aurora Pictures

Recommended Posts

Witajcie!

 

To mój pierwszy post na tym forum. Chciałem się podzielić animacją loga zrobioną dla Aurora Pictures. Dajcie znać co sądzicie.

 

Pozdr.

 

Modele: Blender

Render: Cycles

Post: Fusion (i trochę Blender)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt nie powitał nowego forumowicza, co za brak kultury :)

 

Ciężko chyba ocenić ten projekt nie znając twojego doświadczenia. Myślę, że nie jeden forumowicz, mógłby się czegoś przyczepić, a to chyba nie o to chodzi. Znam ten projekt od etapu pomysłu i myślę, że finalnie całkiem fajnie to wyszło. Chmurki chyba najlepiej wyszły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolorami troche wariujesz. Na poczatku masz niebieskawe magenty, potem przechodzi to w biel a po chwili czerwienie... Sprobuj zrobic wszystko w zblizonej tonacji i nie robic zmiany koloru bez powodu.

 

Np logosy XX century fox czasem sa stylizowane w zaleznosci od filmu ktory przedstawiaja. Ale bez powodu ich nie zmieniaja.

Popatrz tez na intra Dreamworks.

 

pozdrawiam

Jakub Grygier

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Panowie za komentarze :-)

 

smiler, chwilę zachodziłem w głowę, czemu miałbyś znać projekt od samego konceptu... A tu taka niespodzianka :-P

Tak generalnie, to każdy mógłby się czegoś przyczepić i... W sumie fajnie by było zobaczyć sporo konstruktywnej krytyki. Samym głaskaniem się człowiek nie rozwija przecież!

Grafiką się zacząłem interesować niecałe 4 lata temu i wtedy też zacząłem się bawić Blenderem. Od półtora roku zacząłem to traktować poważnie, a od lipca poświęcam się temu niemal całkowicie. Także nie do końca jestem początkujący (chociaż czasem się tak właśnie czuję:-P), ale co tu kryć, doświadczony specjalnie też nie jestem.

 

Reynevan, dzięki za komentarz. Chmurki jakoś generalnie dla większości wypadają pozytywnie... A co do bidy, mógłbyś nieco rozwinąć temat i wypowiedzieć się ciut konkretniej? Bo konkretne uwagi są dla mnie cenne. Cała animacja nie była zbyt wysokobudżetowa i przy krótkim relatywnie terminie czasem naumyślnie szedłem trochę na skróty. Ale gdybyś miał moment, żeby wypunktować kilka uwag... Wdzięczny będę, serio :-)

 

norden, dzięki za komenta i linka (heh, niby człowiek oglądając ich filmy czuje, że Dreamworks zmieniało animację loga, ale ta kompilacja jest świetna :-)). Chciałbym móc jakoś bronić tych kolorów, że wymogi scenariusza, że tak miało być, że klient tak chciał... Ale jak się zastanowić, to nie ma argumentów. Faktycznie trzeba było to inaczej (spójniej) zrobić kolorystycznie. Będę o tym pamiętał na przyszłość.

 

Pozdrowienia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy