Jump to content

Recommended Posts

Hej

Robię kuszę, którą chciałem utrzymać w klimacie dark fantasy. Wrzucam koncepty, których pierwotnie chciałem się trzymać jednak później bryła poszła w bardziej organiczny klimat. Zanim zabiorę się za teksturowanie chciałbym definitywnie skończyć modelować/conceptować. Proszę o sugestie :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wrzucając tutaj swoją kusze wnioskuje, że liczysz na pomoc/krytykę, dlatego pozwolę sobie kilka słów napisać ;)

 

Prawdę powiedziawszy mi osobiście ciężko jest doradzić w tego typu pracach, z tego względu, że są to obiekty scifi/fantasy i na dobrą sprawę wszystko można wytłumaczyć inwencją twórczą autora, a jendocześnie ciężko znaleźć pewne odniesienie. Na ten moment mam wrażenie, że sam model potrzebuje więcej pracy, brakuje mi tutaj tego "czegoś". Jako, że nie mam zamiaru polecać Ci porzucenia projektu, totalnej zmiany designu kuszy, mogę poradzić Ci jednak aby sam model kuszy nieco uatrakcyjnić. Ciekawym rozwiązaniem mogłoby być dodanie dekoracji, coś na daleki wzór: https://cdn0.artstation.com/p/assets/images/images/000/827/180/large/anna-smirnoff-vase-01-highres-sculpt-anna-smirnoff.jpg?1433957681

 

Kiedyś przeczytałem chyba na tym forum, że warto się kierować pewną prostą zasadą. Zanim zaczniemy pracę nad texturami, doprowadzić do tego aby sam model urywał du*ę! Jeżeli brakuję Ci koncepcji to polecam przeglądnąć zdjęcia prawdziwych kusz, wyciągnąć ciekawsze elementy, mechanizmy, spróbować to przełożyć na swój model i ładnie to skomponować.

 

 

Tak czy inaczej, dobrze, że próbujesz;) Powodzenia!

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy