Jump to content
Sign in to follow this  
Techland

Grafik (Specjalista ds. Efektów Specjalnych/FX Specialist) - Techland

Recommended Posts

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry – Dying Light oraz serie Dead Island i Call of Juarez, zostały wydane niemal na całym świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów.Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 9 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. W roku 2015 wydaliśmy Dying Light, największy tytuł w historii Techlandu, który natychmiast stał się światowym bestsellerem. Obecnie wciąż rozwijamy Dying Light oraz pracujemy nad kolejnymi dużymi produkcjami. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 20 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

 

Główne zadania: tworzenie efektów specjalnych (np. eksplozji, pożarów, pyłów, rozprysków cieczy, wizualizacji efektów magicznych) na bazie systemów cząsteczkowych, do gier komputerowych produkowanych przez Techland, w tym:

 


  [*=left]tworzenie efektów cząsteczkowych w autorskim edytorze FX firmy Techland (nauka pracy z programem)
  [*=left]tworzenie składowych FX'ów - rysowanie tekstur, edytowanie skryptów materiałów i efektów
  [*=left]udział w projektowaniu efektów specjalnych (ścisła współpraca z programistami efektów specjalnych)

Od kandydatów oczekujemy:

 


  [*=left]zaawansowanej znajomości programu Adobe Photoshop
  [*=left]zdolności plastycznych, kreatywności
  [*=left]znajomości rynku gier komputerowych - panujących trendów i standardów graficznych

Mile widziane:

 


  [*=left]umiejętność tworzenia animacji poklatkowych
  [*=left]znajomość zagadnień związanych z systemami cząsteczkowymi
  [*=left]doświadczenie w pracy nad efektami specjalnymi do gier komputerowych

Dlaczego warto u nas pracować?


  [*=left]Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
  [*=left]Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamynajnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika.
  [*=left]Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji (wszyscy jesteśmy ze sobą „na Ty”), możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne. Jesteśmy w top 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców w branży IT w Polsce http://universumglobal.com/rankings/poland/student/2015/it/.
  [*=left]Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych – po szczegóły zapraszamy na stronę techlandjobs.com.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy