Jump to content

Recommended Posts

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry – Dying Light oraz serie Dead Island i Call of Juarez, zostały wydane niemal na całym świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów.Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 9 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. W roku 2015 wydaliśmy Dying Light, największy tytuł w historii Techlandu, który natychmiast stał się światowym bestsellerem. Obecnie wciąż rozwijamy Dying Light oraz pracujemy nad kolejnymi dużymi produkcjami. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 20 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

 

Główne zadanie: tworzenie obiektów 3D do gier video oraz wspieranie członków zespołu na niższych stanowiskach.

Oczekujemy:


  [*=left]min. 5 lat doświadczenia w modelowaniu obiektów wysoko- i niskopoligonowych,
  [*=left]umiejętności tworzenia tekstur do tworzonych modeli,
  [*=left]kreatywności, zdolności plastycznych oraz zmysłu plastycznego,
  [*=left]znajomości trendów obowiązujących w tworzeniu grafiki do gier komputerowych, zainteresowanie branżą gier.
  [*=left]doświadczenie w tworzeniu obiektów do gier video oraz umiejętność tworzenia tekstur w programie Adobe Photoshop,
  [*=left]umiejętność tworzenia materiałów i tekstur w oparciu o PBR
  [*=left]dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Mile widziane:

 


  [*=left]umiejętność wykorzystania Z-brush w procesie tworzenia tekstur,
  [*=left]znajomość Crazy Bump,
  [*=left]Obsługa Substance Designer i Painter.

Dlaczego warto u nas pracować?

 


  [*=left]Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
  [*=left]Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika.
  [*=left]Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji (wszyscy jesteśmy ze sobą „na Ty”), możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne. Jesteśmy w top 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców w branży IT w Polsce http://universumglobal.com/rankings/poland/student/2015/it/.
  [*=left]Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych – po szczegóły zapraszamy na stronę techlandjobs.com.

Link to post
Share on other sites
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy