Jump to content

Recommended Posts

Coraz lepsze te twoje prace ! I własny styl Ci się wyrabia. Jestem pod wrażeniem

Z enviro najbardziej przypadł mi do gustu trzeci od dołu, szczególnie góry w tle. Pierwszy plan trochę mniej ciekawy. Fajne akcenty roślinne w pierwszym env.

Fajne akcenty i detale, ale w środkowym planie jednak brakuje konkretnej bryły i jakiejś bardziej zdecydowanej perspektywy, żeby pokazać przestrzeń. Concept enviro, Ok. Gdyby miało być jako ilustracja, to zdecydowanie brakuje mocnych punktów, po których mógłby wędrować wzrok.

Niesamowite! Piękne krainy. Jakbym oglądał ekrany loadingowe do gry RPG obsadzonej w jakimś znanym uniwersum.

Nie masz tutaj żadnego miejsca żeby oko odpoczęło- wszystko jest w równym stopniu "oteksturowane". Polecam też namalować ze 2 obrazy olejne albo postudiować kilka już namalowanych przez wymiataczy a już nigdy nie użyjesz czerni w pracach. Pozdro!

Dzięki za sprowadzenie mnie na ziemie Rymin, krótko i trafnie. Próbuje jakoś urozmaicić tematyke rysunków bo za dużo w nich pustych enviro, także spodziewaj się nagromadzenia takich shitów :D Ale przed nimi, już teraz łapie za prostego "chalka" w ps'ie i zaczynam trzaskać studiumy ;) Pozdro!

Rymin bardzo dobrze prawi. Ja pojde dalej :P Osobiscie nie jestem z tych co wyznaja "dyktature basic brushy" ale u ciebie to moze byc zbawienne - wyrzuc teksturowe pedzle, focie itd. zostaw podstawowy set - twardy, miekki (nie musi byc koniecznie z podstawowych w fotoszopie) i jedziesz. Schoolism, kopie mistrzow, studium z natury itp. Rob swoje speedpaintingi enviro for fun, to zawsze cos daje ale czas postawic na solidna nauke. Ladna pani ale wlosy nie maja bryly, anatomicznie sie sypie i przydaloby sie posiedziec nad samym wykonczeniem.

Właśnie skończyłem szkołę także czas wziąć się do roboty. Oto jak przygotowywałem się do matury ;) (mała wrzuta) :

UUDF3Wp.jpg

L577NCx.jpg

GsXjdrs.jpg

LF1i29n.jpg

h2wNpKh.jpg

rUZ5Lxt.jpg

DbFy2F2.jpg

pMQxz9C.jpg

9op8L10.jpg

XFBGDvp.jpg

qWrnmW4.jpg

9EGeAsh.jpg

6xWdjSU.jpg

yIHiaqr.jpg

teKZ93s.jpg

87cAQ0Q.jpg

5maClS9.jpg

E5j6aCK.jpg

pSPygNi.jpg

2ejIyhy.jpg

Ładnie ciszniesz ;) Styl się wyrabia coraz bardziej. Jeszcze parę lat takiej pracy i będziesz na szczycie

Super prace, szczękę jeszcze zbieram z podłogi. :D Zazdroszczę tej swobody w posługiwaniu się brushami, naprawdę!

Dawno mnie nie było, a tu taaaaaki miód się wylewa ;\\\\

Bardzo fajny klimacik już załapałeś, taką swoją stylówkę ;). Mam nadzieje, że jak już skończysz z tą szkołą to dopiero rozwiniesz skrzydła!

Ładnie ciszniesz ;) Styl się wyrabia coraz bardziej. Jeszcze parę lat takiej pracy i będziesz na szczycie

Dzięki, staram się jak mogę ;) !

podobaja mi sie bardzo te studia kolorow z dzungli

;)

Super prace, szczękę jeszcze zbieram z podłogi. :D Zazdroszczę tej swobody w posługiwaniu się brushami, naprawdę!

Dzięki mleczu! :D Lubię eksperymentować z pędzlami co ma też swoje wady bo zbyt często je zmieniam i nie przykładam wagi do tego czym maluje, ale staram się ostatnio to ustabilizować przez używanie swoich, od zera zrobionych pędzli

Dawno mnie nie było, a tu taaaaaki miód się wylewa ;\\\\

Bardzo fajny klimacik już załapałeś, taką swoją stylówkę ;). Mam nadzieje, że jak już skończysz z tą szkołą to dopiero rozwiniesz skrzydła!

To może by tak wrócić na max'a i spróbować go ożywić? :D Szkoła skończona także od rana do nocy jest malowane!

Kilka prostych malunków dla poćwiczenia głównie swoich pędzli:

7uZk9mT.jpg

We5B4u5.jpg

NqmVr5S.jpg

HkwvGCF.jpg

CQOLgHc.jpg

RQESkHC.jpg

6u47mkE.jpg

Edited by Piotr Jamroz

Kilka z wielu prostych szkiców które robie codziennie w ramach rozgrzewki. Za dużo mi ich zalega na dysku także chyba zaczne je tu wrzucać ;) Średnio 10-30minut jeden:

CPKUb2x.jpg

Rah5lpu.jpg

xR0Tsva.jpg

JcswRyD.jpg

EE5MPVc.jpg

l6tOS8o.jpg

NBahEc5.jpg

xp1aBKD.jpg

WnbFRvA.jpg

LOql1yx.jpg

X7oPsT4.jpg

• Like 1