Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich,

nazywam się Wojtek. Obecnie staram się stworzyć portfolio dzięki, któremu (mam nadzieję) będę w stanie zdobyć pracę związana z illustracją/concept artem. Będę wdzięczny za wszelką krytykę, sam również postaram się pomóc ile będę w stanie.

studium ze zdjęcia

810641ff6087e9e4.jpg

studium metalu

e44c84c1f5a8161e.jpg

trochę starszy szkic, mam nadzieję kiedyś do niego wrócić

06f1ea87ab01601c.jpg

illustracja zrobiona dla koleżanki

5c493688ff0b320d.jpg

i obrazek nad którym obecnie pracuję, coś mi nie gra w tle, ale nie jestem w stanie powiedzieć co, czekam na sugestiee0fe58531cbca24b.jpg

• 4 weeks later...

Driada, popraw twarz, a odbiór pracy będzie, moim zdaniem, dużo lepszy. W tej chwili jest za bardzo "pocięta". Może się mylę, ale wydaje mi się, że gdybyś obniżył trochę jej prawą rękę to poza wydawałaby się luźniejsza ;)

• 3 weeks later...

@olaf Śmiesznie wyszło, bo akurat w tej ilustracji z meduzą poświęciłem wyjątkowo dużo czasu na kompozycję. Widocznie przekombinowałem.

@RaVirr Masz rację z twarzą, czasami jak już za dużo siedzę przy jednym obrazku to odpuszczam i zazwyczaj na tym tracę. Jeśli chodzi o rękę to chciałem żeby stała w dynamicznej pozie.

@SlawomirWolicki Pan rycerz to tylko studium, więc nie widzę sensu kończenia tej pracki.

Wrzucam dwa enviromenty:

549289bcb82b5.jpg

5b1383b0ae13a.jpg

Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.

• 4 weeks later...

Pani po prawej imho wyszła bardzo fajnie, szczególnie włosy, które mają przestrzenny wygląd i ciekawy cień na tarzy od ręki, który również daje wrażenie odległości ;) Większych błędów nie widać, jedyne co mi się rzuca w oczy to twarz drugiej pani, która mogła by byc odrobinę ładniejsza :)

• 3 years later...