Jump to content

Recommended Posts

Wow dzi臋ki, powalcz臋 w takim razie jeszcze 馃檪聽Z horyzontem to chcia艂em co艣 takiego, 偶e statek jest uniesiony na fali i mie膰 troch臋 taki efekt jak w Tsubasie, z mega podkr臋con膮 krzywizn膮 ziemi.聽

6 minut temu, SebastianSz napisa艂:

Wow dzi臋ki, powalcz臋 w takim razie jeszcze 馃檪聽Z horyzontem to chcia艂em co艣 takiego, 偶e statek jest uniesiony na fali i mie膰 troch臋 taki efekt jak w Tsubasie, z mega podkr臋con膮 krzywizn膮 ziemi.聽

no gdzie艣 tam podejrzewa艂em 偶e chodzi艂o ci o taki zabieg, ale wci膮偶 perspektywa wyspy i cyklopa absolutnie nie pasuje , mo偶e jakby statek opada艂 dziobem w d贸艂 z wysokiej fali, lub te偶 skos statku na fali by艂 bli偶szy pionowi, dzi贸b mi臋dzy聽 30 -45 stopni od pionu.

Tak czy inaczej kompresja p艂aszczyzn na wyspie powinna si臋 pojawi膰

• Like 1

@takashmen聽dzi臋ki za uwagi, b臋d臋 uwa偶a艂 z jakimi艣 cudacznymi rozwi膮zaniami w perspektywie 馃槃聽Troch臋 podoci膮ga艂em wed艂ug wskaz贸wek i doda艂em par臋 pierd贸艂.

spacer.png

• Like 2

Takie creepy co艣. Praca, 偶eby sobie okre艣li膰 mood mojego pobocznego projektu.

spacer.png

• Like 5

Posted (edited)

Przez t膮 zbroj臋 wygl膮da jakby nie mia艂a szyi albo by艂a garbata 馃檪

I generalnie w tego typu ilustracjach gustuje bardziej 偶eby zbroja wygl膮da艂a a nie by艂a praktyczna co艣 jak tutaj:聽馃槃聽聽https://www.artstation.com/artwork/0Xy14Y

w sumie ci臋偶ko to zbroj膮 nazwa膰 ale pewnie wiesz o co mi chodzi ale to ju偶 tylko moje personalne upodobania.

Ale generalnie extra 馃檪

Edited by Myth
  • Like 1

Ja mam odwrotne zdanie, bo zbroi do ta艅ca na rurze sa setki tysi臋cy (na artstation znaczy si臋, lol), a takie chroniace przed obra偶eniami sa rzadkie jak 艂yk zimnej wody na pustyni, i tak samo od艣wie偶ajace, gdy si臋 na jaka艣 trafi. Jak na m贸j gust, to nawet za ma艂o zakry艂e艣, bo przyda艂aby si臋 jaka艣 warstwa mi臋dzy sk贸ra a p艂yta, typu przeszywalnica, a odkryte 艂okcie i przedramiona te偶 wola艂bym zakryte, no ale mo偶e jej akurat potrzebne do rzucania czar贸w... 聽Je艣li mia艂bym co艣 skrytykowa膰, to przyda艂oby si臋 zaokragli膰 naramienniki, aby bardziej otacza艂y ramiona.聽Nagolenniki powinny mie膰 w stawie kostkowym taki kszta艂t, 偶eby si臋 stopa mog艂a zgina膰, teraz wyg艂ada, 偶e by si臋 wbija艂y bole艣nie w stop臋 gdyby ja wygi臋艂a w druga stron臋. Uszkodzenia wydaja si臋 biec przez oddzielne p艂yty scalajac je ze soba w miejscu uszkodzenia, na m贸j rozum separacja mi臋dzy p艂ytami powinna by膰 zachowana. Dla pokazania, o co mi chodzi:CBAF5FF4-7CF5-4EB9-845C-47F1A55A87B9.thumb.jpeg.44721f88e2c73244693d3b7d3ce6de36.jpeg
To sa rzeczy, na聽kt贸re聽wi臋kszo艣膰 widz贸w w og贸le nie zwr贸ci uwagi, tylko garstka takich czepialskich jak ja si臋 b臋dzie czepia膰. Ca艂okszta艂t i wykonanie to jak zwykle mucha nie siada, super robota.

• Like 3

Dzi臋ki za uwagi! No w艂a艣nie ja te偶 nie trawi臋 takich azjatyckich zbr贸j striptizerek, wi臋c chcia艂em da膰 co艣 bardziej ochronnego 馃檪聽Traktowa艂em to jako co艣 pomi臋dzy zbroj膮 paradn膮 a prawdziw膮 bo nie chc臋 si臋 sili膰 na co艣, co mia艂oby by膰 faktycznie funkcjonalne.聽Nie znam si臋 a偶 tak na tym i by艂oby to zbyt ograniczaj膮ce artystycznie jak dla mnie. Strasznie chcia艂em po膰wiczy膰 takie malowanie w stylu Safronowa, 偶eby te obiekty mia艂y taki rze藕biarski sznyt, jakby z gliny by艂y czy co艣, st膮d takie zlewanie si臋 form tu i tam. My艣l臋, 偶e zbyt subtelnie do tego podszed艂em i ten efekt jest taki sobie, ale z drugiej strony wydaje mi si臋, 偶e rozwin臋艂o to moje wyczucie formy, wi臋c to jaki艣 plus 馃槃

Ma艂e popraweczki:

ZmUUIGe.jpg

• Like 2

Hej- moje 3 grosze. Bardziej kompozycyjnie ni偶 jakie艣 detale. Pozdrawiam

ZmUUIGe.jpg

• Like 2

W dniu 20.06.2020 o 09:43, EthicallyChallenged napisa艂:

Ja mam odwrotne zdanie, bo zbroi do ta艅ca na rurze sa setki tysi臋cy (na artstation znaczy si臋, lol),

W dniu 20.06.2020 o 11:56, SebastianSz napisa艂:

No w艂a艣nie ja te偶 nie trawi臋 takich azjatyckich zbr贸j striptizerek, wi臋c chcia艂em da膰 co艣 bardziej ochronnego 馃檪

Spoko spoko ja trawi臋 馃槃

2 hours ago, Myth said:

Spoko spoko ja trawi臋 馃槃

Luz, to kwestia gustu, nikomu nic do tego聽馃檪聽Po prostu jak si臋 siedzi w fantastyce to pewne rzeczy s膮 tak powszechne, 偶e staj膮 si臋 irytuj膮ce. Ci臋偶ko poza tym jest zaprojektowa膰 powa偶n膮 posta膰, kt贸ra ma wiecznie cycki na wierzchu, szczeg贸lnie jak nie wsp贸艂gra to z sam膮 postaci膮 i ka偶dy wie, 偶e nie chodzi o zbroj臋/posta膰 tylko o erotyk臋. W linku, kt贸ry poda艂e艣 jest sukkub, u kt贸rych seksowno艣膰聽jest podstawowym elementem postaci, wi臋c sk膮pe ciuchy s膮 nie tylko OK ale wr臋cz niezb臋dne聽馃檪

• Haha 1

Ta cyber kripi zakonnica, sztos! Fajna scena, styl贸wka, 艣wiat艂o, s膮 emocje, du偶o opowiada ta praca. 鉂わ笍

• Like 1

Moje rysunki 馃槃聽Robi艂em to jakie艣 2 lata temu, troch臋 kolory pozmieniane, ale chyba niewiele poza tym. Normalnie mog臋 m贸wi膰, 偶e "by艂em" w filmie z Wesleyem Snipesem 馃槢

• Like 7

Portret sztosik, tymbardziej 偶e z g艂owy! W og贸le fajna styl贸wka.

• Like 1

Posted (edited)

Wypas 馃檪聽bardzo fajnie przedstawi艂e艣 materia艂 lekko prze艣wituj膮cy no i sama twarz creepy!聽聽

Jak masz jakie艣 etapy i Ci si臋 b臋dzie chcia艂o to zarzu膰 馃槃

Edited by Myth
  • Like 1

Nie robi艂em jakich艣 etap贸w po drodze, wi臋c tak wstecznie wyeksportowa艂em co si臋 da艂o. Jak wida膰 design to totalny random, co mi do g艂owy przysz艂o po drodze (mia艂o by膰 dziwnie, ale nie posrane). Kolory, 艣wiat艂o聽i styl贸wa je艣li chodzi o tiul i sam膮 twarz聽mocno inspirowane Sargentem, uwielbiam jego portrety i zwykle jak jaki艣 maluj臋 to mam pootwierane par臋/na艣cie jego obraz贸w. W艂osy z kolei to Leyendeckerowe tasiemki, kt贸re te偶 bardzo lubi臋 馃檪聽Jak kto艣 ciekawy to na artstation wrzuci艂em ma艂膮 historyjk臋, 偶eby troch臋 uzasadni膰 design:聽https://www.artstation.com/artwork/ZGGOqw

513456005_portraitmedievalprocess.thumb.png.781d04095a2979cdb877ddc638ad7423.png

• Like 3
  • Thanks 1