Jump to content
osael

Trailer Watch Dogs 2 w wykonaniu Platige Image

Recommended Posts

Żeby uciąć tą durną dygresję to mam pytanie odnośnie samego montażu materiału z mocapu.

Montujecie już prewki z surowego materiału i potem składacie sceny na bazie EDL'a czy jeszcze nie ten etap? :)

PS. Tylko mi nie mówcie że mocapowaliście rower... nie uwierzę :)

mokapowaliśmy rower w realtimie :) wraz z Tweetiem i jego wypaśnym kamerozordem :) nawet koła się kręciły ;)

co do workflow: kiedy mowie "stop" na planie, na dysku ladują nie tylko quicktime'y z v.camery ale także gotowiusieńka scena z kamerą, frytkami i keczupem :) edl przestał być potrzebny :D

No tak, ale to później jest montowane i umont musi zostać przeniesiony na sceny 3d. No ale widze że technologia idzie do przodu :)

Jezeli do calkowania numerycznego równań ruchu używaliscie prymitywnej metody Eulera z duzym błędem, a nie Rungego Kutty, albo Adamsa, to nie mam do was szacunku ;)

Wielkie gratulacje dla całego zespołu. Oglądam to z przyjemnością już n-ty raz, co w moim przypadku bardzo rzadko się zdarza.

Świetnie to wygląda. Widać i ewolucję jakości i czasami kroki milowe. Tylko czekać na kolejne produkcje z takim pomylśnym wiatrem.

A assety to każda szanująca się firma dostaje. Kto mądry to z nich korzysta. To też świadczy o klasie zespołu.

A ja myslalem ze to Unit Image. Tyz fajne. Smieszna mocapowa animacja :D