Jump to content
Graft

Szkicownik_Graft

Recommended Posts

kosciotrupka sam robiles? czy model sciagniety

Sam go modelowałem. W ramach studium kobiecej anatomii. Teraz przechodzę do fazy rzeźbienia detalu i teksturowania. Na koniec planuję jeszcze mięśnie zrobić i skórkę. Wszystko będzie w pbr.

No nic. Po prostu miazga.

Chyba najlepsze ekorsze jakie w sieci do tej pory znalazłem. Nie planujesz przypadkiem muskulatury zwierząt?

dzialanie jakie podejmujesz w ramach studiowania anatomii to juz istny gwalt w ?pozytywnym? znaczeniu tego slowa (chociaz takiego nie ma)haha, naprawde super cwiczenie, aczkolwiek zastanawia mnie ile w tym tak naprawde jest pozytecznego a ile zbednego, czy faktycznie taka fragmentacja calosci i nazywanie tego jest Ci do czegos przydatna? Przepytujac Cie z tego jak z tablcizki mnozenia moge sie spodziewac 50%poprawnych odpowiedzi? Czy cos Ci w glowie zostaje po tym, czy robisz to dla samego robienia. Tak pytam z ciekawosci, bo zwykle otwieram ksiazke z takimi obrazkami jesli potrzebuje, niezaleznie od okolicznosci w ktorych bym sie znajdowal. Czy moze pracujesz w atmosferze gdzie korzystanie ze sciagawek jest niemile widziane. Pytam bom ciekaw, na swojej drodze poszukiwan nigdy nawet nie zblizylem sie do takiego stopnia drazenia tematu.

Fajne ćwiczenie. Sam się nigdy nie mogłem zmusić do czegoś takiego. Wydaje mi się jednak, że nogi mają kilka błędów (albo moja książka do anatomii jest błędna :D).

47vQikumQ-aZhf3QuKixvQ.png

Vastul lateralis- powinien łączyć się do wystającej części kości uda (greater trochanger). U ciebie nieco niepotrzebnie pociągnąłeś go za wysoko przez co wygląda jak by był za długi.

Tensor facia late - mógłby schodzić bardziej w dół ale w sumie różnie to bywa

Rectus femoris - mam wrażenie, że jego górna część ucieka za bardzo w bok. Powinien się łączyć do bodajrze anterior inferior iliac spine, który jest przesunięty bardziej do środka w stosunku do anterior superior iliac spine.

Flexor digitoriom longsu - wydaj mi się, zę jest widoczny dopiero spod soleusa. Czyli na z przodu widzimy głównie soleusa i na dole dopiero pojawia się FDL

Pozdro

dzialanie jakie podejmujesz w ramach studiowania anatomii to juz istny gwalt w ?pozytywnym? znaczeniu tego slowa (chociaz takiego nie ma)haha, naprawde super cwiczenie, aczkolwiek zastanawia mnie ile w tym tak naprawde jest pozytecznego a ile zbednego, czy faktycznie taka fragmentacja calosci i nazywanie tego jest Ci do czegos przydatna? Przepytujac Cie z tego jak z tablcizki mnozenia moge sie spodziewac 50%poprawnych odpowiedzi? Czy cos Ci w glowie zostaje po tym, czy robisz to dla samego robienia. Tak pytam z ciekawosci, bo zwykle otwieram ksiazke z takimi obrazkami jesli potrzebuje, niezaleznie od okolicznosci w ktorych bym sie znajdowal. Czy moze pracujesz w atmosferze gdzie korzystanie ze sciagawek jest niemile widziane. Pytam bom ciekaw, na swojej drodze poszukiwan nigdy nawet nie zblizylem sie do takiego stopnia drazenia tematu.

Ja też otwieram książkę jak potrzebuję ;) Jeszcze daleko mi do eksperta w dziedzinie anatomii, ale każde kolejne ćwiczenie(takie jak to powyżej) pozwala mi zapamiętać coś nowego i coraz mniej zaglądać do tej książki. Ja osobiście należę do grupy ludzi która musi (niestety) wiele razy coś powtarzać, aby faktycznie to zrozumieć i tym samym zapamiętać.

P.S

Ja wszystko za bardzo analizuję ;) Taka natura.

@JoseConseco

Dzięki za uwagi. Cenne wskazówki ;) Postaram ogarnąć te partie ponownie

Zaczynam kolejny model "dziabać"

Tym razem bardziej for fun ;)

rQE1NB9.png

1kuiIh8.png

nom, dobra satyra. Tak mniej wiecej to widze ;)

Dla mnie bomba. Świetnie łączysz umiejętności 2d i 3d. Fajnei to by w grze wyglądało.

Zaczynam zabawę w "tiszert dizajn"

Ostrzegam będzie dziwnie :D

CeUn0Cu.jpg

Te illumicati mi bardziej podchodzą jako design. Myślę, że na t-shircie by wyglądały naprawdę dobrze!

obie bardzo fajne ale chciałem pogratulowac Venoma, swietne wykonanie i polaczenie stylu.

Koszulka ilumicati wywoła uśmiech i pozytywne emocje. Też bym ją nosiła.

Poe jakoś nie pasuje na koszulkę, może by się nadawał na mural albo coś tego typu.

zgadzam sie, na koszulke Poe nie za bardzo ale na poranny kubek z kawa jak najbardziej ;)