Jump to content
Graft

Szkicownik_Graft

Recommended Posts

ciekawy efekt z tą abberacją. Ostatnio nadzoruje jeden projekt pixelartowy - brakuje mu właśnie takich efektów. Podpytam chłopaków od Unity, czy można takie abberacje dodać.

Graft po prostu nie daje się propagandzie, że płatne = lepsze :)

Świetna robota ten pixel art. Próbujesz animacji?

Graft po prostu nie daje się propagandzie, że płatne = lepsze :)

Świetna robota ten pixel art. Próbujesz animacji?

tak animacje ogarniam już od dłuższego czasu, ale jest raczej słabo więc na razie nie pokazuje :P Może coś niedługo wrzucę aby otrzymać jakieś rady od forumowych animatorów

Świetnie zaprojektowana otoczka do modelu. Na pewno idealny wzór tego jak sprzedawać swój skill i kreatywność.

Mam jedną uwagę - na oko bicek ma więcej niż 56 ;)

@michalo tak jest zabawniej ;) tylko swojaki kumają dowcip

AqfRiIU.jpg

maiła być bardziej realistyczna, ale jak zwykle nie chciało mi się rysować dłoni więc poleciałem w abstrakcję :D

Przerobiony stary bazgroł. Mam ostatnio fazę na takie remonty starych prac

etRP2bB.jpg

w sumie to dym i ogólnie osadzenie tego konia w tle najslabiej wyszło, ale widac to tylko dlatego, ze reszta jest bardzo dobra.

Ilustracja do kawału o Polaku, Ruski, Niemcu i Diable? ;)

Spoko pracka. Może brakuje tu trochę cinia, głębi. I ta laska ma strasznie dziwne proporcje. Wiem, że to lamerstwo i beee ale widziałem na YT (pewnie ty też oglądałeś "concept art is dead") i sobie wrzucali postacie z daza - dla proporcji, kadru i zamalowywali to.

Ilustracja do kawału o Polaku, Ruski, Niemcu i Diable? ;)

Spoko pracka. Może brakuje tu trochę cinia, głębi. I ta laska ma strasznie dziwne proporcje. Wiem, że to lamerstwo i beee ale widziałem na YT (pewnie ty też oglądałeś "concept art is dead") i sobie wrzucali postacie z daza - dla proporcji, kadru i zamalowywali to.

Faktycznie klata jej powędrowała za wysoko w okolice głowy :D teraz to widzę. Generalnie to jest bazgroł stworzony w kilka godzin i z wyobraźni(bez refek co niestety widać ). Ostatnio strasznie leniwy się zrobiłem, chyba już lekkie wypalenie ;/

Obiecuje się poprawić.

wyglada ciekawie, komórki? Widziałeś jakość Elder Scrolla może, byłem w szoku, że tyle się już z komórek wyciąga?

Powodzenia!

Zejdzie jak świeże bułeczki! Skały bardzo mocno low-poly. Może warto byłoby przygotować kilka LOD dla każdej? I przynajmniej w LOD0 zrobić ciekawszą sylwetkę?

Zejdzie jak świeże bułeczki! Skały bardzo mocno low-poly. Może warto byłoby przygotować kilka LOD dla każdej? I przynajmniej w LOD0 zrobić ciekawszą sylwetkę?

Ciekawy pomysł. Nie pomyślałem o tym. Może faktycznie przerobie je na kilka poziomów szczegółowości. Dzięki za podsuniecie takiego rozwiązania. Pozdro.

Fajne! Kanał YouTube też wygląda elegancko. Życzę sukcesów :)

Dzięki ;) Zobaczymy co tym razem z tego wyjdzie