Jump to content

Recommended Posts

No to chyba zmienisz szaty. W różnych modelach to się trochę różniło. Bryła pokrywy to koło z uszami do mocowania siłowników. Za kilka dni poszukam to w katalogu tylko nie umiem się nim posługiwać, kłopot jest w tym że obejmuje modele od A5 do A8

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skończony wózek serwisowy pod silnik i stół roboczy  pod imadło, pozostało pomalować wszystko i można montować silnik.  :

Posted Images

Aż strach się bać ale niech będzie tu jest bardzo do kitu no i nie spodziewałem się że zmienisz ten duperel w katalogu wygląda trochę inaczej a zdjęcie jakie pokazałeś to element wyprodukowany w avi i chyba nie od A8.

Teksturki mega, btw. w jakiej rozdzielczosci je malujesz? Ponawiam pytanie bo ostatnio zostalo pominiete:) planujesz jakas scenke czy render w powietrzu ? :)

Nie zastanawiałem jeszcze nad sceną... sporo pracy nad tym jeszcze więc mam dużo czasu żeby coś wymyśleć. Skłaniam ku powietrznej scenie jednak. Planuje go w kilku malowaniach zrobić. tekstury na całość 2 x 8192 x 8192.

202 na stateczniku to A8 na A5 miał inną liczbę nie pamiętam jaką ale na A8 miał zamontowane dodatkowe płyty pancerne o ile pamiętam mam gdzieś zdjęcie tego samolotu z opisanymi przestrzelinami poszukam w tym moim bałaganie

- - - Połączono posty - - -

O ile pamietam wypełnienie pomiędzy płomieniami było żółte ale nie jestem pewien