Jump to content

Recommended Posts

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skończony wózek serwisowy pod silnik i stół roboczy  pod imadło, pozostało pomalować wszystko i można montować silnik.  :

Posted Images

Nie wiedziałam że BMW robiło motory do samolotów.

Ale czy logo nie powinno być z białym pismem zamiast złotego?

1936 http://www.firmenlogos24.com/wp-content/uploads/2011/10/LogoentwicklungBMW.jpg

Model silnika wygląda strasznie skomplikowanie, aż trudno uwierzyć że w tamtych czasach nie projektowali tego w CADzie. No chyba że niemcy już wtedy mieli Wunderwaffe CAD.

Edited by Ania

ewidentnie wziąłem złą tabletkę jak mi dawał Morpheus...nadal jestem w Matrixie...Kliment - czy ty odczuwasz jakieś emocje kiedy patrzysz na swoje modele? Radość? Zadowolenie? Czy to już taka rutyna, jeb jeb jeb - a nastukam dziś 2 miliony poligonów bez turbosmooth'a....

Stary...nie ogarniam tego za każdym razem co tu widzę i w każdym Twoim wątku który zakładasz :)

Serdecznie pozdrawiam

Sebazx6r, michalo - dzięki.

Hris - Modelowanie 3d jest dla mnie kontynuacją pasji modelarskich z czasów dzieciństwa i młodości, wtedy sklejałem modele kartonowe, teraz modeluje w 3d. Ma to tą przewagę nad tamtym modelowaniem że, pozwala się wyżyć, wejść na poziom detalu nieosiągalny w tradycyjnym modelarstwie redukcyjnym. Czy odczuwam emocje? Nie ukrywam, sprawia mi to radość, może nie jakąś ogromną ale sprawia. Oczywiści nie chodzi tu o, jak to napisałeś: jeb jeb nastukanie 2 mln poligonów dzisiaj, a o pasję modelarską, oddanie kształtu, pokazanie detalu....BTW, cały model w tym stanie co widać ma bez wygładzania 1,2 mln poligonów. ;)

Pozdrawiam.

weź ty mi powiedz.. na koniec takiego projektu.. jak ty decydujesz jak to wyrenderować w sensie kurde tu jest tyle detalu że no ciężko się zdecydować co pokazać a co nie..

W przypadku Klimenta to jest proste i zawsze skuteczne - na koniec projektu wszystko przykryją blachy pojazdu i nic nie będzie widać :) Ot, cały Kliment:)

Kliment - przepraszam jeśli poczułeś się urażony:) ale jak przeglądam wszystkie Twoje prace, to zawsze tak się kończy - hiper detal tego co jest w środku, plus hiper detal na zewnątrz, i hiper realistycznym renderze na końcu widać zawsze tylko to co na zewnątrz:)

I to mnie właśnie rozwala i za to Cię szanuję. Nie robisz skorupek, tylko pełne modele i nigdy nie odpuszczasz. A że wyszedł mi z tego żart trochę to przepraszam.

Hris - Ależ ja wiem że tak jest:)...... i nie mam za złe, moja uwaga " bardzo śmieszne" też była żartobliwie powiedziana :). Ale jak już to dopowiem że, zakrycie wszystkiego nie jest moją metodą na pokazanie ( ukrycie) czegokolwiek, tylko tak to już jest że, silniki zwykle są w środku i ich nie widać :D:D:D

ctoEU7.jpg

Edited by kliment woroszyłow