Jump to content
kliment woroszyłow

Focke Wulf Fw-190 A-8

Recommended Posts

Pięknie to wygląda wszystko.. Chciałbym takie pudło na gwiazdkę z tym samolotem w częściach ;)

Wyceniłeś ile cię to będzie kosztowało? - drukowanie, prąd itd. Pewnie nieee, ale może - niektórzy tak robią w międzyczasie jak im drukuje ;)

michało- nie wyceniłem, zwłaszcza prądu..ale jak skończę to przynajmniej będę wiedział ile poszło żywicy, tak czy siak sporo.... ;)

Anycubic photon rewelacyjna drukarka w super cenie. W pewnym momencie na aliexpress można było ją dostać za 1400zł. Jedynym minusem jest toksyczność żywic i to mnie powstrzymuje przed jej zakupem. Jak sobie z tym radzisz? Masz osobne pomieszczenie, wyciąg? Na zagranicznych forach i grupach na dłuższą metę zalecali korzystanie z maski klasy p3 podczas obróbki wydruków.

Coś co pokaże skalę modelu. BTW.. silnik może i niemiecki ale mechanik z polski, sznurkiem, drutem, czymkolwiek połapał byle do drzwi hangaru dociągnął... ;)

OIeIEK.jpg

lZkxUa.jpg

bfz7uL.jpg

Posted (edited)

Mam!!!! myslałem długo jak inaczej nazwać układ wydechowy silnika bo tak to można go pomylić z układem wydechowym np. człowieka... więc myślałem, myslałem i wymyśliłem.

Wydmuchnik koincydentalno- interwałowy.

SkzPQm.jpg

9shryg.jpg

XLqKZ9.jpg

Gk9y68.jpg

Edited by kliment woroszyłow

keajra - Się okaże, też jestem ciekawy...ale mam inny zgryz...…..jak wydrukować ciśnienie sprężania w cylindrach i warkot odpalanego silnika...…

Poniżej wózek serwisowy i elementy dopełniające otoczenie modelu na dioramie:

srWtaP.jpg

zvBKcK.jpg

1jrvLj.jpg

Edited by kliment woroszyłow

Bede sledzil, super sprawa. Moze pokusisz sie o wydrukowanie calego samolotu? Nie moge sie doczekac jak to wszystko skleisz.