Jump to content

Recommended Posts

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skończony wózek serwisowy pod silnik i stół roboczy  pod imadło, pozostało pomalować wszystko i można montować silnik.  :

Posted Images

Pięknie to wygląda wszystko.. Chciałbym takie pudło na gwiazdkę z tym samolotem w częściach ;)

Wyceniłeś ile cię to będzie kosztowało? - drukowanie, prąd itd. Pewnie nieee, ale może - niektórzy tak robią w międzyczasie jak im drukuje ;)

Anycubic photon rewelacyjna drukarka w super cenie. W pewnym momencie na aliexpress można było ją dostać za 1400zł. Jedynym minusem jest toksyczność żywic i to mnie powstrzymuje przed jej zakupem. Jak sobie z tym radzisz? Masz osobne pomieszczenie, wyciąg? Na zagranicznych forach i grupach na dłuższą metę zalecali korzystanie z maski klasy p3 podczas obróbki wydruków.

Mam!!!! myslałem długo jak inaczej nazwać układ wydechowy silnika bo tak to można go pomylić z układem wydechowym np. człowieka... więc myślałem, myslałem i wymyśliłem.

Wydmuchnik koincydentalno- interwałowy.

SkzPQm.jpg

9shryg.jpg

XLqKZ9.jpg

Gk9y68.jpg

Edited by kliment woroszyłow

keajra - Się okaże, też jestem ciekawy...ale mam inny zgryz...…..jak wydrukować ciśnienie sprężania w cylindrach i warkot odpalanego silnika...…

Poniżej wózek serwisowy i elementy dopełniające otoczenie modelu na dioramie:

srWtaP.jpg

zvBKcK.jpg

1jrvLj.jpg

Edited by kliment woroszyłow
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...