Jump to content

Pojazd 3D:Opel Calibra

Recommended Posts

• Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 month later...

karoserie też by sie przydało dopieścić narazie to samochodzik jak na radio niby calibra a jakoś taka niepodobna ;)

"tego i tak nie będzie widać" :>>>>>>>> (tego w środku)

czekam na poprawki i więcej środka

Dzieki za opinie. Musze jednak nadmienic ze karoseria musi byc jeszcze "wyklepana" Zostawilem karoserie na pewnym etapie w spokoju i zabralem sie za wnetrze, a dlatego ze powoli zaczelo mi sie "nudzic" - po prostu musialem troche od tych "blach" odreagowac. A kola, wiem ze sa straszne - sa bo są, aby nie bylo widac ze na ceglach stoi. Reasumujac...wiele, ale to wiele pracy zostalo. Mam nadzieje ze nie zarzuce tego projektu...Ale mimo wszystko wielkie dzieki za uwagi...Pozdrawiam

Przynajmniej nie jest to następne Audi TT ;) Tak ogólnie to "mnie sie podoba"! :) Ale wnętrze to faktycznie jest śliczne!!! Załóż mu jakieś więsze walce! Bo te kółeczka to do Sejtka się nadają ;>

• 1 month later...
Dzieki za opinie. Musze jednak nadmienic ze karoseria musi byc jeszcze "wyklepana" Zostawilem karoserie na pewnym etapie w spokoju i zabralem sie za wnetrze, a dlatego ze powoli zaczelo mi sie "nudzic" - po prostu musialem troche od tych "blach" odreagowac. A kola, wiem ze sa straszne - sa bo są, aby nie bylo widac ze na ceglach stoi. Reasumujac...wiele, ale to wiele pracy zostalo. Mam nadzieje ze nie zarzuce tego projektu...Ale mimo wszystko wielkie dzieki za uwagi...Pozdrawiam

I didn't understand any f***ing word here, but man, this is a damn good work.

Do you have professional intensions, is it a competition or is it just for your own pleasure?

The interieor is awesome, dude.

I would be interested in the model, but i can't find email or links to a personal website.

Nice forum, by the way.

Calibra

Calibra, you can always use "Gadu-Gadu" to contact Maritim, you can download it from www.gadu-gadu.pl

P.S. I just noticed, that in his profile is e-mail, so I don't know why you didn't see it :)

Yeah, gadu² is explained in polish, so i didn't want to make any experiments with that.

I wrote him a PM (sometimes there are english words between all the random (for me) letters in the bulletin software. You call it a prywatne wiadomosci (dont know how to spell, but these are my first polish words.....)....i understand private....so if I have to learn polish to get the model, I will.

Yes i found the email, but it is set to deny.

powiem ci tak - jak wyrenderujesz na białym tle z białym/szaym materiałem to będzie cała karoseria o wiele lepiej wyglądac - a tak to czepiaja sie karoserii ;) dla mnie srodek jest git