Skocz do zawartości

Pojazd 3D:Opel Calibra


maritim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam. Tak jak sgerowaliscie podrzucam 2 rzuty fotela. Aha, a tak przy okazji... Od jakiegos czasu wiesza mi sie max (chyba podczas robienia autobacka). Gdy ponownie uruchomie program do pliku nie mozna juz sie dostac i cala robota idzie w diably. Czy znacie przypadkiem jakies "lekarstwo" na ta dolegliwosc? temperatura kompa jest optymalna, nie ma powodow aby tak sie dzialo. Za wszelkie wskazowki - wdziecznosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mi to osadzac czy jest to wystarczajaco dobre, ale dzieki. Juz teraz wiem ze narobilem kilka powaznych bledow, mam pewne plany wzgledem tego modelu wiec zalezy mi na dosc wiernym odtworzeniu jego.... Jesli chodzi o sprzet to nie dysponuje demonem szybkosci (athlon 2500+, 1Gb ram i geforce 3 ti200. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO

Powiedz mi kolego - czy ty chcesz odwzorować swój samochód ? bo jak tak to poza kolorem to za czysto coś w środku ;) Bo pewnie większość oglądaczy nie wie że masz syf jakiego mało ;)

A tak serio to jestem ciekaw co ty za modela bedziesz wymiatał za pare miesięcy. Jak dobrze mieć taki talent w firmie ;)

Pozdro dla owcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich... hehe - juz sie poprawilem... rafal. Mam pare screnikow, bawilem sie troche kolorem, nie wiem na jaki sie zdecydowac. Model jeszcze musi byc ostro "klepany", ale co tam - wrzucam co mam w tej chwili. W koncu to wip... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mam byc szczery ... to patrzac na wnetrze ... trudno uwierzyc ze ta sama osoba modelowala bude... moim zdaniem jedno do drugiego nie pasuje ... :) wnetrze super ... buda do kitu ;]

 

textura zamiast reflektorow ?!?!?!? po takim wykonaniu wnetrza ktorego prawdopodobniej niewiele bedzie widac ... pakujesz teksture na najpardziej widoczny i najbardziej rzucajacy sie w oczy element -_- nie do przyjecia :)

 

pozdrawiam i gratuluje wnetrza ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste ze swiatlami to przegles. I zapomniales o zamku od wew. strony drzwi(tj z boku). No i w popielniczce nie ma petuf, Ja bym proponowal abys za pol roku na Expose ruszyl, ! miejsce gwarant. Ale tak powaznie, cialkiem cialkiem modelik. To moze zrobisz w koncu jakis domek??:)

Sajonara

PS, Tej Rafal ty sie nie nabijaj bo Cie sqterem poszczuje, co? Tez zolty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw felgi i opony, nawet przy tym renderze nie chodzi o model, ale zobacz jak falszywie swiatlo pada. Od frontu patrzac, zrodlo swiatla masz z prawej(z lewej jest ciemnie) a mimo wszystko opona i felga sa bardoz jasne. Jakby mialy wlasne zrodlo swiatla. A reflektory moglbys dac na modelu nie na txt, chociaz przy tym renderze wygladaja okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszlo mnie okropnie na zabawe z materialami, co z tego wynika ocencie prosze... Jak wspominalem na poczatku tego watku, jestem raczej nowicjuszem w modelowaniu jaki i.... wogule w maxie. Wiem ze jest mase bledow, ale z czasem zaczne wszystko dopieszczac. Pozdrawiam. Aha, jeszcze jedno tak przy okazji... czy moglby ktos podac mi linki do jakis tutkow zwiazanych z tworzeniem materialow na vray-a, cos o lakierach, chromach i swiatlem. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten samochód, swoje lata ma ale go odmłodziłeś :)

DAj fotki z siateczką kokpitu, chyba , że mi sie nie załadowały..

 

Mam tego samego proba, bierz go na OC do i będzies miał 3200+ (jeśli ci sie powiedzie) albo i więcej ;) Zobaczysz jaka różnica.

 

W czerwieni Ładę mi tąnowszą przypomina eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak : widziałem ten pojazd jak jeszcze nie byłem zarejestrowany na forum i wtedy robił na mni wrażenie( chodzi o blacy) jednak jak zobaczyłem jak podchodzisz do wnętrz to wymiekłem wogóle i naprawdę wnętrze wygląda jakby ktos inny je robił, ale jak poprawisz to materiałami to będzie naprawdę dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bidy kit stylizowany na DTM?? Sam body kit osobiście mi podchodzi, ale swiatła (przednie niezabardzo) (tylne może lepiej zostaw normalne i daj jakies diodówki lub lexusy???) No i mi nie pasuje grill, ale o gustach chyba nie warto rozmawiac ;) No a materiałki mógłbys tez poprawić :) NO to powodzenia i POZdro :D Ogólnie środek piękny i model przez ten środek wiele zyskuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności