Jump to content
Sign in to follow this  
Flaw

[Współpraca] Poszukiwany grafik z Warszawy do tworzenia gry niezależnej

Recommended Posts

Witam,

Poszukujemy grafika 3d z Warszawy, który pomógłby nam wspólnymi siłami stworzyć fajną gierkę z której bylibyśmy dumni aaa może okazji zarobić trochę piniądża który rządzi światem. Obecnie mamy 3 osobową ekipę w tym:

- grafika który zajmuje się obecnie projektowaniem i tworzeniem grafik do wszelakich aplikacji, na koncie ma już chyba ze 300 aplikacji jak nie lepiej.

- 2 programistów (w tym mnie ;) ), tworzyliśmy różne apki od desktopowych na windowsa, mobilne, różne gierki platformówki aż po edytory 3d do tworzenia i kosztorysów łazienek.

Projekt byłby tworzony w godzinach relaksu po pracy. Co nie oznacza, że będziemy go olewać. Jesteśmy w stanie poświecić własny czas do stworzenia porządnego produktu z którego będziemy usatysfakcjonowani. Pomysł na grę już mamy jednak jesteśmy otwarci na propozycje, oczywiście dopasowane „rozbudowaniem” do naszych możliwości. Więc jeśli masz „wolny czas” po pracy i jesteś pewny że możesz go poświecić w celu tworzenia z nami gry ;) to proszę o kontakt na priv.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy