Jump to content
mrkrzysiek

Frostpunk Trailer od Platige Image

Recommended Posts

jakoś jeszcze nikt nie wrzucił więc ja wstawię to tutaj

Trailer do nowej gry 11 Bit Studio zrobiony przez ekipę Platige Image.

Gotowany ryz we wlosach troche komicznie wyglada. Poza tym mile wizualnie. Mam nadzieje, ze to cos znacznie wiekszego, bo ta czesc troche skromna.

Gotowany ryz we wlosach troche komicznie wyglada. Poza tym mile wizualnie. Mam nadzieje, ze to cos znacznie wiekszego, bo ta czesc troche skromna.

Krochmal chyba :P No napisali "to be continued", więc może się doczekamy ;) Ale fajne wizualnie, szkoda, że to w sumie całe jedno ujęcie.

Tak. Przez 'cos znacznie wiekszego' mialem na mysli animacje itp. Czyli cos wiecej niz 3d stille. Faktycznie krochmal. Dawno krochmalu nie widzialem.

No to teaser to cudów nie ma co się spodziewać, trzeba czekać na trailer żeby dowiedzieć się o co chodzi.

Fajnie by bylo jakby ludziska przestali juz zapowiadac zapowiedzi i robic teasery trailerow. Gdyby po prostu oglaszali cos kiedy mieliby cos do powiedzenia - po jednym ujeciu (nawet najlepszym) ni cholery nic nie wiadomo.

Fajnie by bylo jakby ludziska przestali juz zapowiadac zapowiedzi i robic teasery trailerow. Gdyby po prostu oglaszali cos kiedy mieliby cos do powiedzenia - po jednym ujeciu (nawet najlepszym) ni cholery nic nie wiadomo.

Ale się robi HYPE (albo próbuje się robić hype).

Hajp hajpem, ale czasem jak widze pozniej open beta gameplaye to mam wrazenie, ze gra juz rok temu byla wydana. Ale... Biznes ma swoje prawa i bardzo sie ciesze ze 11bit leci z czyms nowym. Po 'sukcesie' no man sky robionym w kilkanascie osob jakis duzy wydawca na pewno nie ominie 11bit wiec trzymam kciuki.

Nie obejrzalem, bo mi przegladarka nie chce wyswietlic tego formatu w robocie, ale i tak wiem ze mi sie nie podoba. HWDPI Pozdrawiam :D

Nie obejrzalem, bo mi przegladarka nie chce wyswietlic tego formatu w robocie, ale i tak wiem ze mi sie nie podoba. HWDPI Pozdrawiam :D
Norden... zawsze można na Ciebie liczyć

@olaf Sukces komercyjny na pewno, ale pijarowo już nie bardzo :P