Jump to content

Koenigsegg Agera One:1

Recommended Posts

Hey.

Jakiś czas temu postanowiłem nauczyć się modelować samochody. Więc wybrałem Koenigsegga Agere One:1 jeden z moich ulubionych samochodów i rozpocząłem moja przygodę z nauką, wiem że nie jest to najprostsze auto jak na początek nauki ale cóż postanowiłem, że będę go robił dopóki nie będę zadowolony z wyniku.

Na początku robiłem przedni zderzak w kółko, żeby nauczyć się rozkładać siatkę etc. Jak w końcu byłem zadowolony z wyniku, zacząłem modelować resztę karoserii i teraz chce podzielić się z wami moimi dokonaniami.

Przedni splitter będę robił na nowo ale to na końcu, gdy będę miał zrobioną całą karoserię.

Nie jestem za bardzo zadowolony z siatki na drzwiach, będę się jeszcze starał ją poprawić.

Opinie i krytyka jak zawsze mile widziane.

PS: Tak wiem zapomniałem przeciąć karoserię przy świetle, jest już to naprawione.

Pozdrawiam.

VvLQkmH.jpg

ict6uCF.jpg

AVvbxYu.jpg

KmzA4p9.jpg

iOiLt9k.jpg

NOVEBrz.jpg

IFyjTDA.jpg

1nszdGS.jpg

riU3Jem.jpg

lgzGUtC.jpg

• 2 months later...

Napisałem w pierwszym poście, że zamierzam dokończyć w całości ten model, tak więc wrzucam kilka renderów, aby pokazać że jednak temat nie umarł. Z powodu bardzo małej ilości czasu postępy są bardzo małe patrząc na czas jaki upłynął od założenia tematu.

Jestem w pełni świadom, że auto nie jest idealne i jest wiele krzywych miejsc, niezgodnych z oryginałem będę starał się je poprawiać z biegiem czasu.

To co chce zmienić w najbliższej przyszłości to poprawić okolice tylnych świateł, dokończyć "skrzydło", wyrównać powierzchnie w wielu miejscach, poprawić siatkę w niektórych miejscach, naprawić miejsce zaznaczone na czerwono, które aktualnie jest moim priorytetem, aż nie mogę na to patrzeć tak brzydko to wygląda.

RqOSTq3.jpg

101hk62.jpg

L3Hk6pU.jpg

prnfPxc.jpg'

00akZt6.jpg

1FDc6JI.jpg

pqkYVZQ.png

PS: Lepszy jest render z ciemnym czy jasnym materiałem?