Jump to content
adek

Adobe CC 2017 - aktualizacja Creative Cloud

Recommended Posts

....Lazy Nezumi Pro. Z tym programikiem to jest dla mnie soft kompletny ;)

Czyli już samo to, że potrzeba dodatkowego programu, pluginu sprawia, że psa nie nie mozna nazwać kompletnym, jest wręcz daleki od tego.

To, że trzeba kupować pluginy Cooolorusa, Swatchoosa, magicpicker czy MagicSquire czy inne żeby wygodniej pracować na co dzień bo standardowe panele i narzędzia nie zmieniły się chyba od 10 lat i na tle innych softów już coraz częściej wyglądają jak upośledzony kolega. A adobe w swej nieskończonej innowacji zamiast słuchać użytkowników dodaje opcje drukowania 3d, edytowania dzwieku, projektowania kapeuszy, rozwijania białek czy tańczenia na macie w rytmach disco polo bo innowacja jest najważneijsza! ;) and much more...

Taka ciekawostka, przy zmianie waluty z domyślnego Euro na Funta cena w przeliczeniu na złotówki spada o jakieś 20%, ale nie sprawdzałem jeszcze czy przy finalizowaniu transakcji takie coś przejdzie.

Pozdrawiam.

Taka ciekawostka, przy zmianie waluty z domyślnego Euro na Funta cena w przeliczeniu na złotówki spada o jakieś 20%, ale nie sprawdzałem jeszcze czy przy finalizowaniu transakcji takie coś przejdzie.

Pozdrawiam.

Bardzo ciekawe, dzieki. Widocznie dla Adobe funt ma wartosc z przed Brexit.

nie znam ceny ale ode mnie Adobe w UK sciaga 17.15gbp

edit. no znam cene 17.15 na stronie - rejestrowalem w polsce ale na Bryt konto szło wiec nie wiem jak wyglada przy podaniu polskiego konta/karty

Edited by olaf

Tutaj w cenniku jest dokładnie tyle samo za pojedynczą aplikację, ale co ciekawe Photoshop + Lightroom w pakiecie dla fotografów kosztuje już tylko 8,57gbp, aż dziwna taka przepaść, ale może warto dopłacić dla 20gb w chmurze i czcionek premium...

zmiany w PS, AI, IN to jakiś ŻART?!? Te zmiany co wprowadzili wyglądają na jakieś może 2 miesiące pracy przy ich zasobach.

i jeszcze ten zabawny nagłówek "Nie próżnujemy." My również Nie próżnujemy szukając rozwiązań gdzie pieniądz przekłada się otrzymywaną wartość.

Adobe już traci gdy część ludzi używa CS6 i ma ich gdzieś. Ale jeszcze więcej będzie tracić jak narzędzie typu Affinity czy PSP odpowiednio urosną.

Przydałoby się jakieś sieciowe narzędzie gdzie można się masowo umawiać że choćby nei wiem co rezygnuje się z subskrybcji. Również na rządzących przydałby się taki BAT.

filmy Project Felix, Adobe Character Animator CC wyglądają jakby urzędnik-hipster po pracy zasiadł przed kompem by się "pobawić grafiką" - dość drogie hobby w wydaniu adobe.

Edited by silverfox

moja znajoma wczoraj po updejcie na premiere 2017.. do 3:40 naprawiała bugi i artefakty na timeline xD tak że no awesome soft!

Zasłużona kara ;) księga ulicy mów jasno "kto na premiere updejtuje ten gorycz błędów wnet poczuje" :)

Jedyna zmiana jaką zauważyłem to ekran powitalny. W przypadku wersji BOX zwyczajnie bym nie kupił tej aktualizacji.

Affinity - odpowienidki PS i AI już są wersje beta na Windows. Ktoś wie czy planują nadal odpowiednik Indesign?

Jedyna zmiana jaką zauważyłem to ekran powitalny. W przypadku wersji BOX zwyczajnie bym nie kupił tej aktualizacji.

Affinity - odpowienidki PS i AI już są wersje beta na Windows. Ktoś wie czy planują nadal odpowiednik Indesign?

Affinity Designer jest juz do kupienia w pelnej wersji na winde. I tak, prace nad odpowiednikiem Indesigna trwaja, na razie luzno zapowiedziany na 2017.

Tak, brusherator, mimo koszmarnej oprawy wygląda obiecująco.

Magic Squire ma niestety dużo błedów jeszcze. Męczę Anastasiy o fiksy.

Swatchoos dla mnie ma bardzo niską funkcjonalność, engine próbkowania kolorów jest słaby a support mnie olał więc obecjen wersji nie polecam.

Edited by biglebowsky