Jump to content

Recommended Posts

Nie musi rzeźbić by zrobić displacement. Jeżeli nie widzisz tych pięknych prostych linii jak od linijki i tego kwadracika w rogu. Dlatego kojarzy mi się z bledem mapowania. Nie czuć kompletnie głębi tej faktury przez co dziwnie się na to patrzy.. Jak nie zrobisz dispa to te zniszczenia obtarcia będą wyglądać co najmniej dziwnie. Ta tektura u Ciebie to w bumpie czy w diffiusie? Chyba sam diffuse. Wnioskuje ze jeszcze będą inne textury dorabiane. Obtarcie wygaldaja dziwnie trochę za duże nie ma ukruszen tylko jak obtarty beton. Jak będzie roznica poziomu to inaczej się będzie to czytac stad disp/normal lub bump. Choc mysle ze disp będzie najlepiej.

Nie musi być mojego aproved ;p. Wyrazam opinie.

Skoro uważasz ze jest oki to już się nie wtrącam rob dalej. Czekam na końcowy efekt.

Świetnie to wygląda! Wolę nie wiedzieć ile to ma poly z fizycznym displacementem dla zimmeritu :D

Ciekawi mnie natomiast w czym teksturujesz. Przerzuciłeś się na Quixela, Paintera czy jeszcze coś innego, czy malujesz wszystko w PS na płasko?

Kibicuję dalej!

Pozdrawiam

Nie wiem czy to kwestia oświetlenia, ale oznakowanie boczne, oraz białe pasy na lufie są dla mnie zbyt "czyste/nowe" względem całości. Jakiś kurz, może więcej ubytków?

Pytanie czysto techniczne. Dlaczego ten czołg miał taką fakturę? Czemu to miało służyć?

Dlaczego ten czołg miał taką fakturę? Czemu to miało służyć?

Zimmerit jest trochę zagadką... wtajemniczeni twierdzą że miał rozpraszać odbicia i refleksy świetlne na pancerzu by czołg był mniej widoczny, inni że miał zapobiegać przyklejaniu granatów magnetycznych używanych do zwalczania czołgów. Skład tej masy jest nieznany dzisiaj.

• 1 month later...
  • 1 month later...