Jump to content
jamnique

After Effects CC render w rozdzielczości podglądu - da się to wyłączyć?

Recommended Posts

Jak w temacie, jakiś geniusz w Adobe wpadł na to że dobrze by było jakby rendery wychodziły w takiej rozdziałce jaka ustawiona jest w viewporcie (np Quarter). Nie jest dobrze ;] Czy da się to wyłączyć?

Przesyłając projekt do encodera nawet jeśli jest na Quarter to chyba renderuje na full. Sprawdź. Mówię z pamięci, bo nie mam akurat dostępu do pakietu.

Przesyłając projekt do encodera nawet jeśli jest na Quarter to chyba renderuje na full. Sprawdź. Mówię z pamięci, bo nie mam akurat dostępu do pakietu.

Tak było przez lata, do wprowadzenia tej "innowacyjnej" funkcji ;-)

Zerknę jutro w pracy, używam 2017 i chyba nie miałem takiego przypadku

Dzięki. Mam potwierdzenie od kumpla że u niego też tak jest. Mam jeszcze ciągle nadzieję że to bug a nie ficzer, a jeśli to ficzer to że jest jakaś możliwość wyłączenia go.

Potwierdzam. Jest to dosyć irytujące. W ustawieniach nic nie znalazłem.

Dla mnie "irytujące" nie oddaje skali problemu, kiedy po 12h renderu odkrywam że renderowałeem do 480p zamiast do full HD albo 4K;-)

Również potwierdzam, 2017 ma ten sam problem.

Koleżanka która zajmuje się compo mówi mi że jest to błąd po stronie Adobe, czytała na forum. Również jest podobny błąd z Premierem, kiedy eksportujesz kompozycje i jest ona w "half" to skaluje rozdzielczość z Premierze.

https://helpx.adobe.com/after-effects/kb/known-issues-after-effects-cc-2017.html

Również potwierdzam, 2017 ma ten sam problem.

Koleżanka która zajmuje się compo mówi mi że jest to błąd po stronie Adobe, czytała na forum. Również jest podobny błąd z Premierem, kiedy eksportujesz kompozycje i jest ona w "half" to skaluje rozdzielczość z Premierze.

https://helpx.adobe.com/after-effects/kb/known-issues-after-effects-cc-2017.html

Czyli jednak bug, nie ficzer. Dzięki za wyszperanie.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy