Jump to content

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 month later...

Proszę nie pisać, że to nie jest aninacja, bo mogła by być.... nawet za marny milion i to zł....:), więc to powiedzmy.... projekt. Sponsorzy proszeni są o porządek.... spokojnie i w kolejce, może dla wszystkich starczy.... krzeseł.

Muzyka moja.... gitara + Ipad... do moich obrazków.... miło sobie poeksperymentować w wieku 68 lat jeszcze przed wizytą Alzheimera, Parkinsona i Pana Polipa Złośliwego.

z dedykacją dla Nordena.... on uwielbia krzesła...!!...:))))

Dlatego, że zus cię sponsruje nie możesz się czapiać nas, których na razie nikt nie sponsoruje - apropo "parówek" i "zbędnych".

Domniemywam się, że już nie potrzebujesz forsy. Wnuki, jeśli masz, są już dorosłe. Nie masz obowiązków i możesz sobie bez skrępowania zająć się tym co chcesz i robićto jak chcesz.

Bo i do "parówek" i do "zbędnych" nie muszisz aspirować żeby miećco do garnka włożyć.

Jak się mylę to przepraszam.

Co do animacji - twój styl zawsze jest dla mnie cięzki w odbiorze. Niektóre obrazy mają dobry klimat, jednak wydają mi się wtórne. Widziałęm już kilka twoich animacji i wszystkie wydają mi się podobne. No ale nie tworzysz dla nas tylko dla siebie.

@michalo

Nie "domniemywaj się"... są różne obszary i różne spojrzenia... problem w tym żeby je pokazywać, a nie tylko o nich gadać...:)... życzę odwagi...!!!

Skoro poznajesz mój styl to się cieszę... widocznie nie rozmieniam się na drobne...:)))

@keajra

fajne selfie...:)

@osael

wiem co napiszesz.... przemyśl to jeszcze raz...:)

Tak Dziadku, masz swój styl. Dawno jak zobaczyłem twoją animację, nie pamiętam jaką ale jestem tu od 2008 roku i pewnie tutaj ją widziałem, stałeś się dla mnie bardzo harakterystyczny. Nie mówie o postach i dyskusjach.

Może i te Twoje festiwale są niszowe ale to co jest na topie jest zwykle kreowane dla kasiory. Taki duży wytwór marketingowy ;) Wiec twoja "nisza" ma pewnie więcej wartość niż tzw TOP. CHoć to też pewnie ma drugie dno ;)

Dziadku, ja nie bawię się w polowanie na czarownice. To Twój wątek i nie zamierzam tutaj syfić. Ty masz swoje racje, ja mam swoje i na tym gruncie się nie dogadamy.

Jeżeli chodzi zaś o Sound, to cóż. Totalnie nie moja bajka, ale muzyka trochę pachnie mi tym złym i bilboardowym Portalem (taka niszowa gra niszowego studia).

W Twoich szortach u mnie ten jest najniżej (na równi z większością). Po prostu 0 storytellingu. Pozlepiane obrazki, które nie mają żadnej ciągłości. A jeżeli mają to cóż - jako widz powiem, że to nie działa. A jeżeli nie chciałeś tego osiągnąć to po co się męczyć z 3D? Zrób prezentację w powerpoint używając clipartów. Nie mam pojęcia co chciałeś tym przekazać. Może warto dodać napisy lub komentarz opisujący co się dzieje.

Najwyżej zaś oceniam (bo chyba warto posłodzić) film, który przygotowałeś o sobie na pewien festiwal (serio dobrze się tego słucha) i szort o latającym krześle.

Najwyższa pora się usamodzielnić... nie ma być nic opisane co to jest i jak to odbierać... mamy nieskończoną kombinację połączeń w mózgu i to nie zero-jedynkową.... wystarczy tego czasami używać... ja nie atakuje jak tygrys komercji... tylko wabię i wciągam... poezja działa na wszystkich tylko niektórzy się do tego nie chcą przyznać... a dlaczego...????.... nie wiem.

Edited by agdybybyl
  • 2 weeks later...

Mroczna opowieść z czasów kiedy jeden promil ludzkości będzie miał wszystko, a reszta będzie się musiała czuć przynajmniej tak nieźle jak w fundowanej bilbordowej bajce.....:)

[video=youtube_share;sGsGtDKW-FQ]

jeśli przynosi Ci to jakąś formę "ulgi" i pomaga w czymś(?)

zastanawiałem się tylko czy wyciągasz po kolejnych etapach prac jakieś wnioski warsztatowe czy po prostu tak sobie dłubiesz co przyjdzie na myśl(?) wcześniej przynajmniej były to jakieś próby animacji, teraz widokówki z przeplotem tracą mocno na wyrazistości użytej grafiki 3d.