Jump to content
Sign in to follow this  
Kuririn

Heroes of Might and Magic III - New Upgrades

Recommended Posts

Witam serdecznie! Od jakiegoś czasu dłubie przy heroes 3 a mianowicie, chce wprowadzić dodatkowe ulepszenie dla każdej jednostki w zamku.

Czyli jednostka plus siedlisko w zamku i na mapie przygody. Ale tylko jednostki doczekały sie modeli 3D!

O to parę rednerów i nie skończonych prac ;)

g7uqlR0.pngZk2AKbp.png

G5YMg1E.pngNIQPcSH.png

suscYfn.pngzUJxvxu.png

titan_promocja.png

c9s4Fbz.png13781777_299347030410886_5522479584071823162_n.png?oh=4b803a33e6709e450accdca8ecacfb73&oe=593C180DjEbCmSB.png

2YJ8HZX.pngkNfzkJs.png13903443_304367819908807_2215039597569580550_n.png?oh=1231cc27d3a8da74226b62c0f00ff44e&oe=59452CF7

Jeśli rzeczywiście chcesz to wprowadzić do gry to życzę powodzenia i wytrwałości ;)

Z przyjemnością będę śledził temat.

Mod będzie na silniku VCMI, który powstaje już trochę czasu. Btw, jest ktoś, kto ogarnia dobrze cząsteczki w blenderze?

Przez chwilę wydawało mi się że na kwasową grotę trafiłem. ;). Pomysłowi kibicuję, bo jak na standardy Heroes III, might and magic- wykonanie jest miodne. Pretensje mam tylko do platformy. Kiedyś VCMI była dla mnie wielką nadzieją. Na takie Herosy bez limitów i ograniczeń. Ostatnio niestety zauważyłem że ludzie jednak narzekają. Że do pełnej grywalności sporo brakuje. No i mocno spowolniła aktywność aktualnych (bo starzy dawno dali sobie spokój) twórców VCMI. Nowe odsłony VCMI pojawiają się bardzo rzadko w porównaniu z tym co było kiedyś.

Macieju, dlaczego tak sądzisz?

- - - Połączono posty - - -

Jon, tak to na Kwasowej się zaczeło wszystko... A VCMI miejmy nadzieje że, kiedyś wyjdzie oczekiwany klon herosa :)

Edited by Kuririn

Po co żyć nadzieją jak można tworzyć mod pod dwie platformy. Jedną może być VCMI drugą może być ERA. Majaczek się ucieszy jak zaproponujecie mu swoje stwory pod jego moda (knightmare heroes). Fani WoGa jeszcze bardziej.

W WoGa już nie gram, A platwormy Ery nie tykałem :P

Zna się ktoś dobrze na cząsteczkach w blenderze? Bardzo proszę o pomoc!

Edited by Kuririn

jeszcze 2 pary skrzydel i bedzie serafin chociaz moze byc rowniez 6 par. Smok z poprzedniej strony jest bardzo ladny, podoba mi sie.

Aż sześć par??? OMG!!!! To w rozdzielczości h3 nie przejdzie. Z dwoma parami był problem...

oczywiscie codzilo mi o 6 skrzydel nie 6 par sorki, wedlug demonologii Haywooda(wydanie 1635) i Collina de Plancy w ktore zajrzalem -posiadaja po 2 pary lub 3. Szkoda, ze 2ch par nie mzoe miec, wyroznialby sie na tle Archaniola.