Jump to content
zipper

Pojazd 3D: Audi S3 (NURBS)

Recommended Posts

Witam wszystkich "rhinowiczow", "maxowiczow" i innych ;) po sporej przerwie ... spowodowanej odcieciem lacza ... a pozniej awaria HDD :( wszystkio co to tej pory skubalem ... padlo ... i nie dalo sie tego uratowac.

Loozak'u : obiecalem ci golfa IV ale juz ktos ostatnio golfa wydziergal wiec padlo na audice.

model w sredniej chyba fazie ... ale mysle ze mozna go juz pokazac a zwazywszy na to ze czasu malo ... to zapewne wasze uwagi zmotywuja mnie do zabawy z nim ...

jak narazie jakies 7-9 godzin zabawy i jest tyle ile widac

pozdrawiam i zycze milego komentowania

->uploaduje najnowszy render tutaj zeby sie zmienilo na liscie watkow :)

calkiem fajnie, ale dam sobie reke uciac ze tu i uwdzie bedzie widac laczenia powierzchni :) a szczegolnie z tylu obok swiatla, pozdro

Audi S3 też już ktoś kiedyś wydziargał :D

S3_x1_model.jpg

S3_x1.jpg

Wolałbym żebyś się zabrał za tego Golfa IV (a może V ?) No ale już dużo zrobiłeś więc pewnie się nie zgodzisz. To co masz jest bardzo dobre już, pozdrawiam

pajak ... jak mozesz to zaznacz gdzie ... bo naprawde nie wiem gdzie cos tam moze sie gniesc :) aha ... i zaufaj mi ... nigdy nie dawaj reki ... juz lepiej wlosy albo paznokcie ;)

pozdro

No wrescie pokazales :) ...

Bardzo ladnie jak narazie :)

Calkiem fajna pracka. Brawo. Coraz bardziej sklaniam sie do rhino, choc przeraza mnie wizja eksportowanej siatki do maxa. Moze jestem w bledzie, ale przydaloby sie jakies narzedzie (moze plugin do rhino) do sensownej optymalizacji exportowanej siatki. To jest prawdziwy hardcor - co potem wychodzi. Mimo wszystko autko fajnie zrobione. pozdrawiam

tak jak mówi Javor, rzuć no większe te obrazki bo nie ma jak oceniać ;)

pozdrawiam

P.S. jak ty nie robisz Golfa IV to ja kiedyś zrobię :P (mówię tak od dwóch lat...)

nie mialem juz dzisiaj usiasc wiec nic nowego nie ma ale zalaczam wieksze renderki i zebre rego co chcieliscie (chyba) :)

pozdrawiam i dobranoc

fo fajny początek tylko ze no wlasnie :)

ta zebra tylnego nadkola nie wygląda na tyle dobrze na ile powinna a dokladniej nadkole powinno byc bardziej plynne przejscie jest troce za mocno wysuniete to sie tyczy tez przedniego a przynajmniej tak mi sie wydaje :). zbyt malo dokladnosci albo az malo zdjec masz porownaj sobie odbicia w prawdziwej audicy do tej to mysle ze zobaczysz oco mi chodzi ale ogolnie ksztalt zachowany...chyba ze tak jest bo niezbyt lubie ta firme audi-VW ;).

dokladnie bzyku ... nadkola moze nie ... ale przejscie nadkola na zderzak i jego ksztalt wlasnie na zderzaku sa zdecydowanie zmienione ... celowo oczywiscie ... jest przez to troszke szerszy i wyglada na bardziej sportowy :) tak mi sie przynajmniej wydaje ...

pozdrawiam

hehe ... jakby nie bylo postaram sie zeby mial lekko sportowy charakterek :)

pozdro loozack

witam ponownie update jest malutki bo malutko mam czasu ... w sumie to dopiero dzisiaj udalo mi sie usiasc na chwile ... co nieco poprawione ... co nieco nowego ...

pozdrawiam.

hmm, daj może zwykły szary materiał a nie raytrace i zrób kilka zbliżeń na różne elementy, bo jak tak się na całość patrzy to się wszystko zlewa... i wygląda jakby nie miał bugów ;)

pozdrawiam

pewnie nie powinienem ... ale przyjmuje twoj ostatni post jako duzy komplement ;) tak jak prosiles ... standard gray ...

tak btw to byl dobry pomysl ... bo widze ze obramowka grila cos nie teges ;)

pozdrawiam ... i mam nadzieje ze watek wreszcie ruszy z miejsca :)

nie sadzilem poprostu ze zblizenie shade'owanej klamki musi byc w rozdzielczosci 1024x768 lol a to co mialo byc widac to i tak widac ... (np grill)

pozdrawiam

troche mniej "gigantyczny" renderek miejsca ktore mi najmniej pasuje ...

pozdrawiam

no kawał wozu już masz, bardzo przyjemnie wychodzi. Tylko mam zastrzeżenia co do ostrości krawędzi wytłoczenia na masce dokładnie w miejscu pomiędzy reflektorem a grillem. Jest za słąbe. no i chromowana obwódka grilla coś mi nie pasi też, poza tym reszta bardzo okazale się prezentuje.

Pozdrawiam

chyba dobrze jest, chociaż jestem zbyt leniwy, żeby odpalać google i patrzeć jak wygląda oryginał ;)