Jump to content
Sign in to follow this  
Sky

(PILNE) 3D modeling + painting + rigging of 3D character

Recommended Posts

Cześć,

 

Pilnie poszukujemy grafika 3D ze zdolnościami modelowania postaci humanoidalnych w celu wykonania 4 unikatowych postaci (1 dorosły osobnik i 3 niższych dzieci, które mają bazować na pierwszym dorosłym modelu) na podstawie dostarczonego szkicu koncepcyjnego. Są to reprezentanci obcej rasy na innej niż Ziemia planecie, którą główna bohaterka naszego krótkiego filmu napotyka na swojej drodze.

 

Modele muszą być dostarczone w formacie Maya (poprzed Mudbox/Zbush) i prezentować bardzo dobry poziom szczegółów. Oczekujemy, że jeden artysta będzie w stanie wziąć na siebie cały proces (modelowanie, painting, rigging) ale jesteśmy otwarci na artystów którzy chcieliby się zająć tylko jednym/dwoma etapami.

 

Posiadamy dane z sesji Motion Capture (Vicon/Blade) i potrzebujemy modeli 3D tak szybko, jak to tylko możliwe.

 

Jest to project studencki, ale o bardzo dużym potencjale na wersję długometrażową. Nasz obecny budżet na krótką wersję filmu jest ograniczony, ale potrzebujemy specjalistycznej pomocy. Bardzo prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń ze wstępną wyceną oraz czasem wykonania.

 

W załączniku reference (to NIE jest nasz koncept/model) w celu lepszego zobrazowania poziomu którego oczekujemy przy możliwości współpracy na niższym budżecie i dalszych możliwościach w niedalekiej przyszłości.

 

Praca wykonywana tylko zdalnie. Kontakt: [email protected]es

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy