Jump to content

NOWY SAPPHIRE Radeon PRO Duo 8GB


Recommended Posts

Oferuję do sprzedaży NOWĄ, nigdy nie używaną kartę graficzną SAPPHIRE Radeon PRO Duo 8GB. Karta nie była używana, gdyż została wymieniona na nową w ramach gwarancji producenta. Karta była brana na firmę i jest ona na rocznej gwarancji od dnia 20.06.2016r. Karta kupiona w sklepie PCFORCE za cenę 6999,23zł. Do karty dołączamy oryginalne pudełko widoczne na zdjęciu, komplet papierów dołączamy kopię faktury ze sklepu w którym była kupowana oraz FAKTURĘ bez VAT z naszego sklepu.

 

 

Radeon Pro Duo to układ, na który składają się dwie wysokiej jakości karty graficzne i zamknięty system chłodzenia cieczą wspomagany przez wentylator 120 mm. Chip jest bardziej wydajny niż R9 295 X2, a przy tym prawie bezgłośny.

 

Nowy układ zwraca uwagę także wyglądem – podświetlone diodami LED logo, matowoczarny obwód drukowany i niklowana aluminiowa obudowa robią naprawdę niesamowite wrażenie. Radeon Pro Duo jest jednocześnie wydajny i stylowy.

Jako że Radeon Pro Duo powstał przede wszystkim z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości, nie mogło zabraknąć wsparcia dla platformy programistycznej LiquidVR, która pozwala na łatwiejsze i bardziej wydajne tworzenie treści przy użyciu wiodących zestawów VR.

Architektura GCN trzeciej generacji sprawi, że tytuły wykorzystujące technologie DirectX12 i Vulkan będą działały płynnie nie tylko z wykorzystaniem gogli wirtualnej rzeczywistości, ale również ekranów 4K.

 

Wybrane dane techniczne:

Producent: Sapphire

Gwarancja: 1 rok liczony od 20.06.2016

typ złącza: PCI-Express x16

pamięć: 8192 MB (2 x 4096 MB)

przepustowość pamięci 512 GB/s (2 x 512 GB/s)

rodzaje wyjść/wejść 3 x Display Port, 1 x wyjście HDMI

obsługiwane standardy DirectX 12, OpenGL 4.5

typ chłodzenia chłodzenie wodne

wymiary 27.8 x 13 x 4 cm

 

Cena: 5999 zł

 

QUICK-COMP

3 Maja 19 (D.H. Szpak I p.)

37-700 Przemyśl

 

tel. 600 045 056

http://www.quickcomp.pl

[email protected]

Link to post
Share on other sites

Nawet na Pcforce kosztuje mniej jak w morelach.

 

https://pcforce.pl/pl/p/SAPPHIRE-Radeon-Pro-Duo%2C-8192-MB-High-Bandwidth-Memory-HBM/150463

 

Niestety karty z drugiej ręki to słaby dil.

Gdybym miał kupić nową, albo używkę z 3K (też mogę powiedzieć, że sprzedaję nową - wymienioną) to wolę nową, bo przy obecnej cenie 4.025,56 to fizycznie płacę za nią 3272.81 (po odliczeniu VAT). Owszem, nie każdy ma działalność i odlicza VAT.

 

Tak więc - podziel cenę przez 2 to może uda Ci się ją szybko sprzedać.

 

I dodatkowo jeszcze kewstia gwarancji - 12 miesięcy? Skoro jest nowa i jako taką ją sprzedajecie to chyba trochę mało? Na morelach jest 36 miesięcy.

Link to post
Share on other sites
Skoro jest nowa i jako taką ją sprzedajecie to chyba trochę mało? Na morelach jest 36 miesięcy.

na firme zawsze jest 12mcy. Jak na morelach kupisz na firme, tez bedziesz mial na 12mcy (choc nie wiem jak to jest w przypadku osoby fizycznej)

Link to post
Share on other sites

Dla klientów wszystko ;-) Cena została zmieniona na 3499 zł.

 

Posiadamy dokument potwierdzający uznanie gwarancji i wymianę karty na nową. Poza tym karta jest oryginalnie zapakowana i zaklejona w folię.

 

Jeżeli chodzi o gwarancję to trzeba się przyjrzeć warunkom dla klientów biznesowych. Często dla firm gwarancja ograniczana jest właśnie do 12 miesięcy.

 

Pozdrawiamy

Zespół Quick-Comp

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy