Jump to content

Recommended Posts

Troche sie przykro robi jak sie czyta posty pracownikow agencji, ktorzy sila sie na zrozumienie o co chodzi w watku tylko po to aby zareklamowac i upubliczninc jakis url.

 

Jest tego pelno na forum i nie bylby to problem dla mnie gdyby nie uczucie jakiegos bycia traktowanym jak idiota przez nich.

 

Czy administracja moglaby cos zaradzic?

 

Ja mam sugestie, aby podpis tam gdzie oni umieszczaja reklamy byl dostepny od ilus tam postow, oraz poprstu ich banowac i/lub kasowac posty. Latwo rozroznic ich od prawdziwych uzytkownikow.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, też mnie to irytuje. Myślę, że jedyny sposób teraz to stawianie minusów za posty.

Chociaż jakiśaktywny admin mółby od ręki banowaćza takie coś - ostrzeżenie, potem ban.

Link to post
Share on other sites

@michalo tez stawiam minus jak tylko zobacze, ale trzeba by aby tych minsow bylo chyba ze 100 zeby dostal bana, a przewaznie konczy sie na 2-3 minusy.

 

@osael mysle ze da troche, to jak z zabezpeiczeniami siecowymi - nie ma 100% nielamalnych zabezpieczen, ale bardzo utrudniaja hackowanie, oraz skutecznie blokuje nieumiejetenych. Gdyby podips byl od ilus tam postow, to wiele agencji da sobie spokoj, bo musialoby placic za czas agenta aby ten wklepal w miare sensownych ~100 postow zanim bedzie mogl reklamowac.

Link to post
Share on other sites

Podpis i dodawanie strony domowej od minimalnej ilości postów postów, bo jest jeszcze ze masa użytkowników bez postów ze stronami domowymi niezwiązanymi z grafiką. Tylko w 2017 utworzyli ich 344.

 

http://max3d.pl/forum/memberlist.php?s=&securitytoken=1490276417-90ac2a8f09558d26ee13705b346b27e2676de9e4&do=getall&ausername=&homepage=.&field7=&field2=&field3=&field1=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=1&joindateafter=2017-01-01&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order=&perpage=

 

Generalnie głos w dziale wolne dyskusje też pownien być ograniczany od ilości postów ale istnieje wtedy ryzyko ze bardzie zaśmiecą wartościowe działy.

Edited by stormwind
Link to post
Share on other sites

a gdyby tak zrobić listę zaufanych użytkowników? którzy mają mocniejsze prawa i ogólnie są dobrą społecznością. (najbardziej aktywni userzy którzy regularnie się powiedzmy wypowiadają, i są aktywni)

 

natomiast. osoby które powiedzmy mają mniej niż 100 postów. wszelkie ich linki powinny być akceptowane przez moderacje lub. zaufanych użytkowników. pominąć można system w dziale WIP/3D/finall.

Link to post
Share on other sites
a gdyby tak zrobić listę zaufanych użytkowników? którzy mają mocniejsze prawa i ogólnie są dobrą społecznością.

 

Brzmi trochę jak wizja z Folwarku zwierzęcego :P

 

asdf podał chyba właściwe rozwiązanie na tę sytuację.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy