Jump to content

Making-ogf i pierwsze 5 minut filmu Ghost in the Shell

Recommended Posts

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juz nie moge sie doczekac jak ludzie beda tu juz narzekali na cos... jak zwykle. Czasami nie wiem gdzie komentarze sa bardziej krytyczne jesli chodzi o trailery lub klipy do flimow, tutaj czy na YouTube.

Filmu tez nie moge sie doczekac. Jak narazie wyglada rewelacyjnie.

Juz nie moge sie doczekac jak ludzie beda tu juz narzekali na cos... jak zwykle.

To może ja zacznę :) nie podoba mi się wybór aktorki do głównej roli, najbardziej mnie to mierzi ale może jakoś przeboleję :)

Po matrixie była moda na okulary w stylu matrix mam nadzieję, ze po tym filmie będzie moda na takie kwadraciaki fajoskie :D

wbrew pozorą osobiście na to liczę że kilka marek wypuści coś w tym stylu.. swojego czasu posiadałem takowe i niestety ale uległy zniszczeniu i obecnie mega ciężko jest znaleźć coś kanciatego...

już chyba nigdy nie zrozumiem takich filmów, dla jakiej to jest publiki, może mi ktoś wyjaśni ?.

Dla takiej co rozhypowana całą marketingową maszynką pójdzie tłumnie do kina ;) i dla tych co pójdą z sentymentu dla oryginału zobaczyć jak bardzo posunięta będzie profanacja no i jeszcze napalonych 13 latków z burzą hormonów dla cycków Scarlett :) Gdyby jeszcze dali zniżkę na Geriavit dla widzów 60+ to starcy też by poszli ale niestety marketingowcy nie pomyśleli żeby jeszcze w tym kierunku widownię poszerzyć :)

Tylko ja tak mam, że oglądając te nowe filmy wcale nie skupiają mojej uwagi? Takie jakieć chaotyczne i męczące. Jak Matrix się oglądało to wszystko było pięknie przez operatorkę zarysowane i każdego kopniaka się pamięta do dziś, a w w tych 5 minutach hmmm. Wszystko zaraz mi z głowy wyleciało. Takie samo wrażenie przy Avatar miałem. Niby piękna grafika itd, ale sposób ukazania mi przeszkadzał.

Co do aktorki to jej od początku nie lubiłem, szczególnie tego głosu :P. The Jedynie w Island mi podchodziła, dla mnie ma trochę za "pulchną" urodę, wziąłbym do tej roli jakieś ostrzejsze rysy. Coś w stylu Sandry Bullock. No i czemu nie ma sutków?

"już chyba nigdy nie zrozumiem takich filmów, dla jakiej to jest publiki, może mi ktoś wyjaśni ?."

"The Jedynie w Island mi podchodziła, dla mnie ma trochę za "pulchną" urodę, wziąłbym do tej roli jakieś ostrzejsze rysy. Coś w stylu Sandry Bullock. No i czemu nie ma sutków?"

"no i jeszcze napalonych 13 latków z burzą hormonów dla cycków Scarlett :) Gdyby jeszcze dali zniżkę na Geriavit dla widzów 60+ to starcy też by poszli ale niestety marketingowcy nie pomyśleli żeby jeszcze w tym kierunku widownię poszerzyć"

LOL. Chyba zaczne kolekcjonowac komentarze z max3d.pl, po prostu poezja...

LOL. Chyba zaczne kolekcjonowac komentarze z max3d.pl, po prostu poezja...

Zabawne to nawet - z jednej strony "tani chwyt z cyckami, zeby przyciagnac napalonych nastolatkow!" a z drugiej "i dlaczego nie ma sutkow!?" XD

Zaczyna to przypominac prawicowy portal gdzie w roli lewakow, snowflake'ow, zydokomuny i homo-cyklisto-wegetarianow wystepuje wszystko co sie robi w Hollywood. Albo w PI. Obojetnie co by sie nie pojawilo - ma kiepskie efekty i jest plytka komercja. I potem leca na to do kina, ogladaja i szybko po powrocie "wlasnie bylem w kinie - ale wy nie idzcie bo strasznie slabe!" :D Ech...

Zeby tylko nie narzekać polecam Scarlett Johansson w naprawde wybitnym kinie. Ona dużo dużo lepiej wypada gdy gra zwyczjne postacie. Też jej kiedyś nie trawiłem, ale widziałem ją w rolach drugoplanowych gdzie wypadała świetnie, czy właśnie w "Match Point"

Tak jak nie wszystko Woody Allena trawie tak ten film robi wielkie wrażenie.

http://www.cda.pl/video/208356ff

Wczesniej Allena lubiłem głównie za

Sweet and Lowdown :)

https://www.youtube.com/watch?v=1Fn1s7rNt90

Match point i scena przy stole ping pongowym, niby taka prosta a czuć emocje jak 150..

A teraz trochu będzie niemiło bo mnie trochę ręcę opadają więc jak ktoś niechce być urażonym to niech nie czyta xD

Do wszystkich hejtująćych scarlett, kurde serio? też mi ona niepasuje do tego filmu wolałbym jakąś azjatkę.. ale bez scarlett ten film by zwyczajnie nie powstał.. więc gadanie że ona jest najwiekszą wadą tego filmu jest po prostu pokazywaniem że niema się pojęcia.. o produkcji.

Jakby zrobili z japońską aktorką. To kto by poszedł na ten film? kto by zapłacił, za te całe zajebiste efekty specialne, i za te wszystkie rekwizyty etc. Fani? fani ogólnie są wkurzeni że ktoś wogóle robi film na bazie anime.. i z góry zapowiedzieli że nie idą do kina.. więc nawet fan base jest na nie.. zresztą nawet jakby fani poszli.. to i tak jest za mało.. pierwotnie miała iść M robie. która jest obecnie twarzą nr.1 do przyciągania ludzi do kina ale jest zabookowana na suicide squad.. więc wzieli scarlet która w sumie ma spore doświadczenie w tego typu produkcjach. i przyciągnie zwykłych ludzi i zapozna co to jest ghost in... ci bardziej zaciekawieni pewnie obejrzą anime.. tak jak to było z tronem niedawno.

pozatym...

Paramount released a featurette of Mamoru Oshii (director of the original films) visiting the studio, in which he says that Johansson exceeded his expectations for the role.[40] He further stated, in an interview with IGN, that "The Major is a cyborg and her physical form is an entirely assumed one. The name 'Motoko Kusanagi' and her current body are not her original name and body, so there is no basis for saying that an Asian actress must portray her. Even if her original body (presuming such a thing existed) were a Japanese one, that would still apply", also stating, "I can only sense a political motive from the people opposing it, and I believe artistic expression must be free from politics
...czyli film bez znanego aktora i z debiutującym reżyserem... nie ma szans na siebie zrobić....???....:)))

Ma szanse. Ale ryzyko jest ogromne. takim filmem były Gwiezdne Wojny. i poniekąd Deadpool. Jeśli chodzi o ogromne finansowania.. to firmy nie lubią ryzyka. wolą wybrać sprawdzoną metodę. "znany aktor"

.... czyli... Wiedźmin szans nie ma....??...!!..... chociaż z drugiej strony 30 mil. $... to nie ryzyko....:))... pokot 13.5 mil. ZŁ... może 300 tyś widzów, ale Srebrny Niedźwiedź.... trochę się w tym gubię.... zwłaszcza jak czytam opinię widza, że w biznesie są same oczywiste rzeczy....:)))))))))

Ma szanse. Ale ryzyko jest ogromne. takim filmem były Gwiezdne Wojny. i poniekąd Deadpool. Jeśli chodzi o ogromne finansowania.. to firmy nie lubią ryzyka. wolą wybrać sprawdzoną metodę. "znany aktor"

Lucas przed SW zrobił American Graffiti (gdzie zagrał Harrison Ford).

Ryan Reynolds też przed Deadpoolem był mocno znany.

Bliższym porównaniem z ostaniach lat jest District 9. Budżet 30M$, nieznany reżyser (choć jego reklamy były dość mocno znane w środowisku 3d), zero sławnych aktorów.

Wracając do tematu GITS. Dziwni mnie sposób promocji filmu. Pierwszy raz się spotykam z sytuacją gdzie taka liczba making offów, materiałów behind the scenes itp. wypływa z długo przed premierą. Trochę mnie to martwi bo mam wrażenie, że dostajemy na tacy wszystkie najlepsze sceny.

No i fraza z trailera "They did not save your life. They stole it." wywołuje u mnie grymas na twarzy bo dostajemy sugestię, że fabuła gits zostanie mocno spłycona do typowego filmu o agencie, który dowiaduje się, że organizacja dla której pracuje jest be. No ale to tylko trailer.

Wracając do tematu GITS. Dziwni mnie sposób promocji filmu. Pierwszy raz się spotykam z sytuacją gdzie taka liczba making offów, materiałów behind the scenes itp. wypływa z długo przed premierą. Trochę mnie to martwi bo mam wrażenie, że dostajemy na tacy wszystkie najlepsze sceny.

Widocznie twórcy liczą na "efekt czystej ekspozycji" Wiedząc, że sam film jest słaby zwiększają sobie szanse na duży zysk ;) ostatnio bardzo

popularna praktyka.