Jump to content
w8jek

LoopdeLoop, czyli cykliczne animacyjne wyzwanie

Recommended Posts

Chętnie zobaczę co spłodzisz i mam nadziję, że ktoś się jeszcze to z forum dołączy.

@michalo- dzięki! też mam nadzieję, że ktoś też się zmotywuje i weźmie udział

no tym razem wpadł mi dosyć rozbudowany pomysł, ale letnie wyjazdy i zrobiłem coś w półtora dnia, w zasadzie pomysł o tym samym tylko dużo prostsza forma, niemniej, myślę, że jak będzie trochę czasu, to wrócę po wakacjach do właściwego pomysłu, animatik zdążyłem zrobić więc nie zginie, a oto moja propozycja na temat PIZZA:

[video=youtube_share;1RioPbfI4N8]

może tym razem ktoś się zdecydował też?

p.s.

zrobiłem też na podstawie tego wersję niezapętloną:

[video=youtube_share;datR_Qjk_kc]

O! Świetny klimat!

Zaleciało połączeniem Outrun (słoneczko) z Hotline Miami.

A animatik to na dłuższy loop czy jakiś shorcik?

Tutaj tylko brakuje mi więcej inbetweenów albo zrobienie tego full pixel art.

Sam chciałem wystartować, bo temat pizzy jest mi bliski, ale jednak czasu brakło (mimo ze dają go wiele)

osael- dzięki, no właśnie nie miałem też czasu siąść do tego tematu tyle ile bym chciał, dlatego ta krótka weekendowa wersja, a stylistyka była poniekąd wymuszona właśnie mało płynną animacją (z powodu braku czasu..), a pixel artu nie umiem na tyle, żeby go zrobić wystarczająco dobrze;)

co do animatiku, to mam zamiar zrobić short o podobnej historii, tylko bardziej rozbudowany z dalszą akcją, ale to nie wcześniej niż za dwa miesiące nie siądę do niego, a do tego czasu pewnie wejdzie jeszcze nowy loop:)

Ogólnie fajne - klimat, kolory, muza super :D ale sam loop nie tworzy logicznie ciągłości. Kończy się i zaczyna od nowa, inaczej niż poprzednie filmy, które wypadają lepiej.

michalo- dzięki, a co do kwestii loopa, to masz rację, tzn. założenie pierwsze (to do czego zrobiłem animatik) jest/będzie logicznym loopem, ale z braku czasu musiałem to uprościć do takiej wersji jaka jest, traktuję te comiesięczne loopy jako niezobowiązujące ćwiczenie, a myślę, że jakbym teraz odpuścił to ciężko byłoby mi później wrócić, a tak udało mi się już podejść trzeci raz, teraz trudniejszą motywacją będzie wrócić za 2 miesiące do tematu pizzy i zrobić go jeszcze raz

w ramach przypomnienia, jest już nowy temat:

CURRENT THEME:

POWER

Deadline:

SEPT 24 at 11:30pm

in your timezone

może tym razem ktoś dołączy?

tym razem i mi nie udało się nic zrobić, ale to z powodu, że siedziałem nad większą animacją, którą pewnie się Wam pochwalę po nowym roku (na razie nie mogę jej upubliczniać),

niemniej jest nowy temat, a czas do końcówki stycznia:

CURRENT THEME:

BUG

Deadline:

JAN 28 at 11:30pm

in your timezone

nowy temat to ŚWINIA

PIG

Deadline:

March 24 at 11:30pm

in your timezone

po kilkumiesięcznej abstynencji postanowiłem wrócić do loopów,

tym razem w pierwszy weekend spróbowałem zrobić najprostszy pomysł jaki mi przyszedł do głowy,

oto: Boneless Pig

[video=youtube;l1-yXjD-DiU]

Super sprawa. Podoba mi się praca wykonana przy animacji napisów. Oczywiście pomysł też na plus.

Hahaha uśmiałem się ;) Fajny styl masz, coraz bardziej sie do niego przekonuję ;)