Jump to content
CzAk1

Justice League - nowy trailer

Recommended Posts

łoł cóż za wspaniałe efekty warte każdego grosza. Kolejne dobrze wydane pierdyliony dolarów ;) już nie mogę się doczekać drugiej części :D

To pozytywnie :) Bardzo, bardzo podoba mi się postać batmana, prawdziwy chłop z krwi i kości tak jak taki Gienek ze wsi i można się z nim utożsamiać toteż chciałbym tak samo jak on mieć tyle piniondzów :P

WWWoj miałeś już nie krytykować bo tu ludzie czują się dotknięci taką falą negatywnej energii ;)

Hehehehehe, sorry, ale sie niezle usmialem ogladajac to.

Czy naprawde ktos kto przeszedl juz mutacje glosu, moze wysiedziec na czyms takim do konca seansu?

Przepraszam jesli kogos urazilem.

Brakuje mi tu jeszcze Woman-Man'a - moze by lekko przeszył kombinezon Batmana bo nawet głowy nie moze obrócić po ludzku ;)

... nawet głowy nie moze obrócić po ludzku ;)
Bo on jest batmanem a nie ludzkiem duh ;)

btw ciekawy fakt, flash jest tak szybki, że kiedyś jak biegł po Merkurym to wyprzedził sam siebie :)

ar0w99km_700w_0.jpg

Brakuje mi tu jeszcze Woman-Man'a

Hmmm, za pewne w dzisiejszym poprawno politycznym swiecie to bylby wspanialy pomysl! No wiesz trans czy jak to tam sie nazywa.

Skoro jest juz Fish-Man, czemu jeszcze nikt nie wpadl na pomysl Wiewiorko-Mana, Skunks-Mana albo Czlowieka-Krzeslo?

Ten swiat super mega bohaterow, jest taki dziewiczy - tyle nieodkrytego potencjalu!

oo człowiek krzesło bym chętnie obejrzał. Mogłby być taki na spokojnie. Starsza kobieta stoi w autobusie bo wszystkie miejsca zajęte, aż tu nagle... tadaam... i podniosła muzyka na całą parę.

Zainspirowany tym epickim trailerem pokusiłem się o wykreowanie polskiego filmu o superbohaterach

diJmzmb.jpg

Streszczenie fabuły

Akt 1.

W ośrodku naukowym CERN w Genewie awarii ulega Wielki Zderzacz Hadronów. W wyniku tego zdarzenia otwiera się portal do innego wymiaru z którego przechodzą do naszego świata zombie naziści wyznający islam. Rząd światowy po raz kolejny jest zmuszony prosić Polskę o uratowanie planety. Polacy wysyłają swojego emerytowanego super bohatera Lecha Wałęsę aby zebrał drużynę która przeciwstawi się złu. Podczas gdy wykonuje on swoją misję naziści zajmują Kraków i powołują do życia "Smoga" Wawelskiego. W tym samym czasie dowództwo NATO gromadzi wojsko pod Grunwaldem, gdzie chce odeprzeć ciągle rosnące siły wroga. Naziści wysyłają tam armię robotów dowodzoną przez cyber-klona Adolfa Hitlera aby zetrzeć na proch siły dobra.Na placu boju pojawiają się w ostatniej chwili polscy herosi dowodzeni przez Lecha. Rozpoczyna się wielka bitwa w wyniku której nasi obrońcy ponoszą klęskę i ginie sam Lechu.

Akt 2.

Pokonani i bez swojego wodza bohaterowie, wraz z resztkami ocalałej armii wycofują się do ostatniego bastionu ludzkości na Jasną Górę.Kiedy wydaje się że nie ma już nadziei, wróżbita Maciej odbiera sygnał astralny z innego wymiaru. Okazuje się że w zaświatach Wałęsa odnalazł Marszałka Piłsudskiego i gromadzą razem siły do przeciwstawia się złu. Bohaterowie wyruszają z misją otwarcia kolejnego portalu w CERN. Tymczasem wokół Jasnej góry gromadzi się armia ciemności która szykuje ostateczny szturm. Napięcie sięga zenitu. Czy bohaterom uda się otworzyć portal. Czy wróg zdobędzie jasną górę?

Akt 3.

Widzimy na murach małą dziewczynkę z karabinem. Na ramieniu ma biało czerwoną opaskę. W tle powiewają biało czerwone sztandary i słychać "bogurodzicę". Na niebie pojawiają się czarne chmury. W oddali słychać rozpoczynające się natarcie. Jednocześnie w Genewie szturm na ośrodek CERN rozpoczynają polscy superbohaterowie. Akcja przeskakuje z jednego miejsca w drugie. Siły zła zaczynają dominować nad siłami dobra. Zarówno obrońcy Jasnej Góry jak i superbohaterowie zaczynają wątpić w zwycięstwo. Giną jeden za drugim. Kiedy na placu boju zostaje ostatni z nich(Janosik) dostaje od jednego z wrogów cios hakiem w plecy. Wydaje się, że to już koniec. Przegrana jest pewna. Przed śmiercią udaje mu się jednak rzucić ciupagą i trafić w czerwony przycisk na ścianie. Otwiera się portal z którego wylatują na wielkich

robotach orłach Piłsudski z Wałęsą. Za nimi galopuje armia robotów husarzy. Rozbijają w pył batalion zombie i ruszają z odsieczą na Jasną górę. Widzimy tą samą dziewczynkę z początku aktu. Stoi przed wielkim Smogiem ,który już szykuje się aby ją zatruć swoim oddechem. Jednak w ostatniej chwili rozstępują się czarne chmury i wylatują z nich dwa roboty orły które zrzucają owcę wypełnioną dynamitem wprost do paszczy smoga. Smog wybucha a przerażeni tym widokiem zombie naziści rozpoczynają odwrót. Kiedy uciekają w panice uderzają na nich z tyłu roboty husarze i tak armia zła zostaje rozbita. Udaje się uciec tylko cyber-adolfowi(ktoś musi przeżyć aby nakręcić kolejne 5 części).

epilog

Wszyscy bawią się przy ognisku. Słychać muzykę disco polo. Pojawiają się kolejno duchy superbohaterów. Prezydent wręcza ordery.

napisy końcowe

....

...

...

Scena w której widzimy jak cyborg Hitler ściska dłoń z cyborgiem Stalinem. W tle widać jak chińscy naukowcy budują nowy portal

Koniec !

Wszelkie luki w fabule wypełni się dużą ilością CG oraz cycków ;)

planowany budżet to ok 200 000 000 pln z czego ok 90% to koszty marketingu

Zastanawiam się tylko czy wyreżyserować to wybitne dzieło ma Michael Bay czy Uwe Boll. Obaj to w końcu twórcy światowego formatu

W zasadzie to nie wiem po co te newsy o filmach zamieszczac na max3d. Efekty sa slabe a fabula bez sensu. I komercja.

Copy paste, copy paste.

To prawda, jak porównać co zamieszcza np anima mundi w newsach na fejsie. Piękne inspirujące rzeczy dla grafików i ze smakiem, że aż miło popatrzyć, a reklamy superprodukcji i tak zobaczę w sumie gdziekolwiek, mimo, ze mam adblocka ;) Fajnie jakby na portalu graficznym można było zobaczyć coś interesującego z branży, czego nie ma na onecie. Czasem można Pamiętam tu fajny artykuł o jednej z pierwszych animacji :).

Jakie to szczęście, że prawie nikt tutaj nie potrafi zrobić filmu, chociaż wszyscy wiedzą jak...!!!...:)))... jedyny @WWoj w tym gronie potrafił coś zrobić nie dając się wykastrować przez weterynarzy z Hollywood... i jego opinie mogę spokojnie czytać... co by nie napisał.... bo mają odbicie w tym co zrobił.... reszta... no cóż...!!!.... już jest po zabiegu i cienko śpiewa pod dyktando....:))))))))))))

Inaczej mówiąc nie rozmawia się o gównie podczas obiadu.... ale tu prawie nikt nie jadł swojego obiadu.....:))))

To prawda, jak porównać co zamieszcza np anima mundi w newsach na fejsie. Piękne inspirujące rzeczy dla grafików i ze smakiem, że aż miło popatrzyć, a reklamy superprodukcji i tak zobaczę w sumie gdziekolwiek, mimo, ze mam adblocka ;) Fajnie jakby na portalu graficznym można było zobaczyć coś interesującego z branży, czego nie ma na onecie. Czasem można Pamiętam tu fajny artykuł o jednej z pierwszych animacji :).

Staram się wrzucać wszystko co mogę związać z branżą. Czasem ciężko znaleźć ciekawe informacje, niektóre do mnie nie docierają. Czasem jest ich tyle, że człowiek musiałby spędzić cały dzień na pisaniu. Dlatego też w newsach o filmach staram się zwierać takie informacje jak studia, które przygotowały efekty specjalne itd. Tutaj dotarłem nawet do informacji o pani, która zaprojektowała logotyp. Zawsze liczę, że to będzie jakiś temat do dyskusji ;)

Jeśli chodzi o artykuł, o którym wspominasz, to być może chodzi o to:

http://max3d.pl/artykuly/6288/100-lat-klasycznej-animacji-historia-winsora-mccaya

pozdr

.... ale tu prawie nikt nie jadł swojego obiadu.....:))))

Bo prawdziwy Artysta to człowiek głodujący! ;) I mało kto się nachapał tego Humanizmu tyle co Ty Dziadku, prawie nic nie zostawiłeś innym :P

Bo artysta syty nie ma nic do powiedzenia

Chce picia i jedzenia, nie chce nic zmieniać

Artysta głodny jest o wiele bardziej płodny

Prawda 100%

CzAk1: Tak dokładnie o ten artykuł mi chodziło, świetna rzecz.

@graft

Dobre. Tylko brakuje mi tak legendarnych postaci jak: Tajfun, As czy Doman. ;)

Bez nich raczej nie powinno tworzyć się polskiego LoJ.

Doman zasluguje na osobny film. Ale pewnie bysmy go zjechali jak wszystko inne :)

@graft

Dobre. Tylko brakuje mi tak legendarnych postaci jak: Tajfun, As czy Doman. ;)

Bez nich raczej nie powinno tworzyć się polskiego LoJ.

Ten film to tylko taka zanęta, aby przyciągnąć widzów. Prawdziwa akcja zacznie się dopiero w drugiej części w której okaże się, że Wałęsa był tajnym agentem Hydry a rudy 102 transformerem. Piramida w Gizie była tak naprawdę dziełem Amber Gold, firmy stworzonej przez iluminati za którymi oczywiście stoją Żydzi. Profesor Kleks założy akademię dla uzdolnionych mutantów z Czarnobyla w której sztuk walki będzie uczył Franek Kimono a sztuk magicznych Michał Sędziwój. Po odkopaniu złotego pociągu bohaterowie znajdą tam mapę która zaprowadzi ich do mistycznego miasta Pacanów, gzie po walce z cyborgiem kozłem zdobędą lokomotywę do podróży w czasie zaprojektowaną przez prof. Tuwima. Okaże się jednak, że nie mają odpowiedniego paliwa, dlatego poproszą dr. Frankensteina o przywrócenie do życia Skłodowskiej-Curie.

Po powrocie do świata żywych Maria odkryje nowy pierwiastek którego użyją do napędzenia pojazdu. Następnie herosi cofną się w czasie aby zabić Sarę Conor której syn okaże się przywódcą reptalian ,którzy stoją za żydami, którzy stoją za iluminati.

Dalsza część fabuły pojawi się w trailerach do których muzykę ma stworzyć Maryla Rodowicz wraz z Krzysztofem Krawczykiem ;)

Mnie bardziej zastanawi, czy uważacie, że filmy DC są za mroczne i za ciemnie. Chodzi mi głównie o color grading.

Jest wokół tego dużo kontrowersji i już przy Man of Steel było sporo dyskusji na temat tego, że filmy DC są wypłukane z kolorów.

Mi osobiście takie podejście bardzo się podoba. Moim zdaniem komiksy DC zasługują na bardziej mroczne podejscie, które odróżnia je mocno od obrazów Marvela. Szczególnie, że czuć w tym echo Batman The Animated Series z lat 90. i Dark Knight Returns, które był bardzo mroczne. W wersji animonej akcja działa się głónie w nocy i paleta była często monochromatyczna. Oprócz tego color grading dodaje trochę fantastyczności do już dość urzeczywistnionego (na tyle ile można) uniwersum oddając klimat historii znanych z komiksów.

Jak myślicie? Przesadzają, czy jest ok? Czy kolor grading pasował do filmu animowanego, ale nie przystaje już do wersji aktorskiej?