Jump to content
Sign in to follow this  
Nezumi

Thor: Ragnarok Teaser Trailer

Recommended Posts

Nie moge sie doczekac mega powaznych komentarzy o upadku cywilizacji, kultury, sztuki, humanizmu, filozofii i ogolnej pozogi intelektualnej oraz braku umiejetnosci w robieniu efektow specjalnych.

Ladies and gentlemen, I give you..!

Gdyby ktoś miał nieograniczoną moc i spytał się mnie czego bym nie chciał na tym świecie.... nawet bym się nie zastanawiał... Marvela...!!!...:))))))))))))))))))))))))

Upadek cywilizacji, kultury, sztuki, humanizmu, filozofii! ogólnie pożoga intelektualna! O i do tego kiepskie efekty jakby dzieci w przedszkolu na długiej przerwie robiły z kanapką w ręku, i ten color grading! :)

Ciekawe czy gdybym nadal miał 12 lat to czułbym się w dzisiejszych czasach tak jakby święta były prawie cały czas? :)

A Michael Bay dopiero co zdradził, że mają już 14 scenariuszy do kolejnych transformerów! link ( duże zaskoczenie, do tej pory chyba wszyscy myśleli, że te filmy nie mają scenariusza tylko wybuchy ba tle wychuchów bo wyglądają fajno )

What times to be alive! Chwalcie Pana! :D

Imperator - nie cierpie Transformersow (chociaz pierwsze widzialem ze 2 czy 3 razy bo efekty mnie miazdzyly), ale jak wyjda trailery to wrzuce na 100% ;) Zeby sie Tryglaw w grobie przewracal w oczekiwaniu na slowianski hit :D Cudze chwalicie - swojego nie macie... Czy jak to tam szlo.

... czego bym nie chciał na tym świecie.... nawet bym się nie zastanawiał... Marvela...!!!...:))))))))))))))))))))))))

a ja to bym chciał zeby nie było takich humanistuf ktorzy mają ludzi w dupie, takich co myslą że jak wyślą swoje drętwe wypociny na festiwal Urynalia 2014 w Pcimiu Dolnym i zdobęda nagrodę "Złotego Kleksa" to wydaje im się że wznieśli się ponad wszystkich!! .. pomijam fakt że pewnie całą swoją tfurczość realizują na kradzionym oprogramowaniu - jaaaaaaaaakieeeeż to humanistyczne ;) ... no chyba ze na legalnym - to odszczekuję ! :) p.s. trailer bardzo spoko! jesli ten klimat zostanie utrzymany w całym filmie to będzie nieźle!

a sekunde pozniej kolorowo jak u Kaczora Donalda ;)

To źle? Zależy jak wpisze się w całej historii. Ten fragment wygląda jak jakaś retrospekcja.

To mnie mocno zastanawia, że te filmy o superbohaterach są ostatnio bardziej kolorowe. Też pod kątem kostiumów.

C8PIGylUQAAcSKK.jpg:large

poszli mocno w strone Guardians of The Galaxy, który zresztą jest ciekawy. Jednak zawsze samego Thora lubiłem jako "bardziej poważnego"

W muzyce od lat trwa walka na głośność utworów... nawet kosztem dynamiki... myślę, że tutaj z kolorem jest podobnie...:)

To źle?

chodzi o to, ze wyglada jak produkt dla rybek akwariowych z attention span ponizej 9sek.

kolory, neony, pierdony pojawiaja sie w filmach, bo nie potrafimy sie skupic. Oczywiscie cierpia na tym zdolnosci kognitywne ale to nie moj problem.

Faktem jednak jest ze wg. najnowszych badan mamy nizszy niz rybki akwariowe:

http://www.telegraph.co.uk/science/2016/03/12/humans-have-shorter-attention-span-than-goldfish-thanks-to-smart/

Ja nie mam komorki w ogole i lubie kolorowe filmy.

Dobrze ze jest kolorowo, jak za starych czasow :D

c0cf8e53d9c16bc22a9ad2cb81f044f9.jpg

ja nie mowie, ze to zle czy dobrze. Takie spostrzezenie, ze film mozna spokojnie ogladac ze zwierzakami domowymi, bo beda rownie zaaferowane.

Moj pies oglada wylacznie czarnobiale filmy nieme, krecone kamera 8mm. Przy akompaniamencie pianisty OCZYWISCIE. Zadnej jankeskiej papki.