Skocz do zawartości

Living dead: KROL SMIERCI - FINAL!!


PENdzel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cutyje regulamin bitwy:

 

\"W tej bitwie trzeba wykreować postać, umieszczoną na możliwie niewielkim podeście (fragment ziemi, podest etc). O żadnym otoczeniu nie może być mowy...\"

 

Zastosujcie sie do tego. Inaczej nie zostaniecie dopuszczeni do oceny !

 

Proste otoczenie to nie skomplikowana scena ! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie swaitło jest super-gitasowo-atomowo-extra-bombowe Powiedz mi jak ty je zrobiłes , krok po kroku jak tego dokonałes pokaz rzut z góry gdzie mas zco umieszczone , bo normalnie az mnie kreci jak ty tego dokonałes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

 

Pierwsza sprawa, czyli nie piszcie że ktoś was nie lubi, czy inne bzdurki.

 

 

W sumie to ja powinienem się zajmować zgodnością, ale tak się składa że nie mam dojścia do internetu... I widziałem może z 8 bitw na 74... Tak to wygląda.

 

 

A zarzuty Tesaurusa były uzasadnione. Prosta sprawa. Wasza postać ginęła w szczegółowym tronie... A głównym dogmatem regulaminu że szczątkowe tło jest DODATKIEM do postaci.

 

 

Teraz wszystko jest OK. Powodzenia na podsumowaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i te rączki są powalające..

a może własnie to obojętne na rączki \"zamyślone\" OKO.

 

To mi przywodzi na myśl mojego psa, który bezskutecznie domaga

się spaceru kiedy wracam do domu.

 

Tak.. ta praca daje do myslenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...pytanko...te 2 rendery sa takie same?:D tzn czy jeden z nich nie jest odwrocony??? bo na tym pierwszym oko jest po lewej stronie a na drugim po prawej stronie :D:D czy moze oko mu sie przemieszca?[lol]

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE. Dziekujemy abrdzo za komentarze. troche zdolowalem sie porownaniem do tego proszacego pieska heheh( z tym ze fakt moj piesek tez ma takie proszace oczki). Jezeli chodzi o detale bylo troche za malo czasu niestety przeliczylismy sie wiec i wyszlo troche na szybkiego a pospiech nie sluzy niczemu dobremu przeciesz. Probowalismy stworzyc prace ktora da troche do myslenia. by mozna bylo ja interpretowac w dwojaki sposob. Z jednej strony ejst to w koncu KROL SMIERCI( int. szatan), a z drugiej widac jakby brakowalo mu juz sil i dusze ktore zebral zaczynaja byc silneijsze. Probuja sie wydostac.Wiec przy zastosowaniu oczu( ktore daly tego obecnego charakteru)osaignelismy to co chcielismy w sumie. jakis zal i bol. A moze nasza postac boi sie tego co nieuniknione. moze patrzy na nas bysmy sie zlitowali nad nim. boi sie.Jest sprytny, w koncu jest to praktycznie szatan, wiec stosuje triki klamstwa. Ale co nie zmienia faktu ze cierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności