Jump to content
adek

Netflix nakręci serial na podstawie Wiedźmina

Recommended Posts

Na Netflixie polecam bardzo wielokrotnie, nagradzany dokument "Virunga". Robi niesamowite wrażenie i świetnie nakręcony.

Dzieki. Mimo wszystko z tej jalowej dyskusji dalo sie wylowic cos wartosciowego ;)

Edited by Nezumi

WWWoj - umyślnie, czy nie, to z lansem w tym wątku trafiłeś w sedno. Każdy kieruje reflektory na swoją osobę, zarówno "wielkie" nicki, jak i ich pretorianie. Piaskownica.

...nawet Baggins też się lansuje... na tym polega ta profesja... przypominam, że wylansował się za pomocą nominacji do Oscara...!!!... Mistrz to Mistrz....!!!...........ale nawet w życiu szaraczków jest wszak jeden warunek.... nie można lansować.... NICZEGO... czyli braku realizacji...:)))

Więc lansujemy 'cokolwiek'? Chyba jednak nie. Chyba wymagana jest szczypta skromności, jeśli nie pokory.

... w lansowaniu nie może być pokory (sprzeczność).... jeżeli są osiągnięcie...!!!!..... jeżeli nie ma... to pokora rzeczywiście jest ....POTRZEBNA....!!...:)))

Przecież nie napisałem, żeby się pokornie lansować, tylko żeby się w ogóle nie lansować. Trzeba czytać uważniej :)

Po drugie osiągnięcia trzeba umieć ważyć. Po trzecie trzeba umieć swój gust i poglądy umiejscowić, żeby potem nie wyjeżdżać swoimi subiektywnymi opiniami jak z wiedzą encyklopedyczną.

Robić, swoje, w ciszy, pokazywać. Ludzie sami ocenią czy im się podoba.

Czy nie można by przenieść całej tej dyskusji z Dziadkiem do oddzielnego wątku? Bo samo dodanie do ignorowanych mało pomaga, gdy rozrasta się do tych rozmiarów i całkowicie zjada główny temat. Proponuję nazwać go "Dziadek's fap folder" - mógłby się tam zaspokajać głosząc wszystkim swoją wielkość, a ten wątek przydałoby się oczyścić, bo teraz to pisząc cokolwiek o filmie Bagginsa byłby offtop...

Niestety zgadzam się. Dałem się nawet w to wciągnąć a obiecałem sobie już dawno nie brać udziału w jałowych dyskusjach.

Sam już nie wiem o co chodzi z tym cały netflixem :/ Jakaś karma?

Ciekawy jestm kto się będzie brał za vfx.

WWWoj - umyślnie, czy nie, to z lansem w tym wątku trafiłeś w sedno. Każdy kieruje reflektory na swoją osobę, zarówno "wielkie" nicki, jak i ich pretorianie. Piaskownica.
No ta, pytanie tylko, czy pisanie bzdur na max3d to jest lans. Tak sie wydaje niektórym, ale jak juz niektorzy tu pisali to forum jest prawie wymarłe. Znam zasięg moich tworów i mojego portfolio (nie komercyjnych) jest sredni mimo, ze moj film wisi na froncie od 2 lat. Na razie lansem zainteresowany nie jestem, a jezeli miałbym to robic to raczej nie na max3d. Tu wrzucam prace z sentymentu bardziej jak na swoje podwórko.

..."Być albo nie być, oto jest pytanie".... tworzycie las bilbordowy... a mówicie żeby nie być.... :))))))))))))))

Mads Mikkelsen był by idealnym Geraltem

To prawda. Ale za dużo go wszędzie ostatnio.

To prawda. Ale za dużo go wszędzie ostatnio.

Gdzie go za duzo bo w na IMDb w filmografii ma dwa filmy w zeszlym roku (i jeden short) a w tym nie ma jeszcze zadnych skonczonych. Moze nie uaktualniaja, nie wiem.

Ja mam takie uczucie, że po prostu nie mogę zobaczyć znajomej gęby jako wiedźmina, bo zawsze będzie wyglądać dziwnie.

Musi być albo ktoś nowy albo Żebrowski.

Mi nikt kogo widziałem nie pasował do mojego wyobrażenia Wiedźmina. Ani Mikkelsen, ani Żebrowski, ani kostiumowcy.

Także mam nadzieję, że będzie ktoś obcy, z charakterną twarzą.

Chociaż pewnie wsadzą Ragnara ;)

W zasadzie to mi obojetne kogo obsadza w roli glownej bo i tak to nie bedzie Geralt z mojej wyobrazni. Mam nadzieje, ze to bedzie po prostu dobry aktor ktory zada sobie trud przeczytania choc opowiadan zanim rzuci sie na role. No i oby nie wybrali jakiegos bobaska 20 letniego bo bedzie dramat. Wszystko tylko nie "teenage witcher" ;)

Teenage Mutant Monster Hunter

Dziwnie będzie jak netflix dorzuci no angielskiej wersji polskiego lektora albo co gorsza dubbing.

Teenage Mutant Monster Hunter

Dziwnie będzie jak netflix dorzuci no angielskiej wersji polskiego lektora albo co gorsza dubbing.

A co za różnica, jak masz zawsze do wyboru język, albo napisy, albo to i to.

Rozumiem jak działa Netflix. Chodzi o dysonans, jak "słowiańskich" bohaterów w "słowiańskim" świecie będą grać Amerykanie/Brytyjczycy, pewnie jeszcze ze stylizowaną angielszczyzną jak to miało miejsce w Wiedźminie, a do tych kłap paszczą trzeba będzie dorobić polski dubbing, albo słuchać lektora z oryginalną ścieżką w tle. Zdziwiłbyś się jak dużo normików nie ogląda z napisami.

Filmy z napisami... najbardziej bolszy idiotyzm na świecie.

Jak na jednej płaszczyźnie wzrok może zobaczyć obraz i napisy... czegoś nie tracąc...???...:)))

Napisy tak, ale dla tych co nie słyszą... w TV wystarczy wcisnąć guzik.

Dubbing to paranoja, bo każdy widzi, że się dwa świat mijają....:))))

Lektor jest jedynym właściwym rozwiązaniem... jeżeli ktoś chce oglądać obraz...!!!