Jump to content
adek

Netflix nakręci serial na podstawie Wiedźmina

Recommended Posts

Polacy robię prawdopodobnie najlepszy dubbing na świecie więc czemu nie :)

Z cala pewnoscia Polacy robia najlepszy polski dubbing...

Z cala pewnoscia Polacy robia najlepszy polski dubbing...

duma mnie rozpiera z tego jak polacy potrafią zrobić świetny polski dubbing, jest to chyba najlepszy polski dubbing na świecie! nawet nie ma co porównywać do chorwackiego polskiego dubbingu czy hiszpańskiego polskiego dubbingu

... a w sowieckiej wersji Winetou... indianie krzyczeli ..... uuuuuuuuuuurrrrrrrraaaaaaaaa...!!!...:))).... dubbing ma swoje prawa...:)))

ciekawe tylko jaką kasę dostaną. wątpię, żeby mieli budżet jak gra o tron, a zrobione za mniej może wyglądać trochę kiczowato

ciekawe tylko jaką kasę dostaną. wątpię, żeby mieli budżet jak gra o tron, a zrobione za mniej może wyglądać trochę kiczowato

Jestes moze zawodowym politykiem? Oczywiste oczywistosci i frazesy wskazywaloby na to. Marnuje sie Pan w tej agencji, a przeciez w UE tyle cieplych posadek czeka na kogos tak wygadanego.

keajra: W US również, ale w Chinach lepiej siedzieć cicho ;), jedyny przyzwoity, normalny kraj (żart ;)

Pierwsze kadry z planu kręcenia Wiedźmina.

wiedzmin-1.jpg

wiedzmin-2.jpg

Edited by agdybybyl

Wiedźmin spada w kolejce... przed nim już Breivik... potem pewnie Kuba rozpruwacz.... może Mengele...???

Taki humanista ja Wiedźmin... na koniec kolejki... no cóż..... taki los humanisty.... obecnie.

I to jest zgodne z naturą... zawsze najlepszym nawozem było... gówno...!!...:))... niech młode rośnie...!!!!

Dziadku przestań żebrać o uwagę w wątku który z tobą nie ma nic wspólnego. Jesteś już dużym chłopcem, miej trochę godności.

Ja chciałem porozmawiać z moim MISTRZEM.... chłopcy powinni mieć swoich mistrzów i znać ich ścieżkę rozwoju, żeby się było na czym wzorować.... tak jak w bajkach....:). Proszę więc mi wybaczyć, ale bez tego trudno mi stąpać w przyszłość....!!!... a ona już króciutka....:).

Mistrz już tu nie zagląda bo zrobiło się tu smutno i nijako.... próbuję go zwabić.... a Wy jak zwykle się wykażecie....:)))... może uda się wrócić do dawnych rozmów z entuzjazmem i chęcią uczestniczenia w tym środowisku.... tylko coraz mniej jest... o czym...:)

Pozdrawiam Mistrza i wszystkich z plemienia 3D... oby trwało.... wiecznie...!!!

indywidualność uderzyła mojemu pokoleniu do głowy, po co komu autorytet, skoro każdy sobie może nim być

A ja nie mogę się doczekać co to z tego będzie. Oni będą współpracować z Bagińskim? Coś mi się obiło o uszy, a nie jestem chyba tak dobrze zorientowany jak wy. Wiecie, kiedy będzie można zobaczyć pierwszy odcinek? Są jakieś przecieki?

Dopiero lokalizacji chyba szukają. Nie ma jeszcze aktorów wybranych.