Jump to content
Gotham

Cinematic: Skull and Bones

Recommended Posts

Powiem szczerze mówiąc, że bardzo fajne! Kurde, marzyło by mi się popracować chwilę nad czymś takim, ile można robić w kółko wizek wnętrz, mebli i trawy. Ale dla mnie już chyba za późno :)

pxl666 - Wskaż mi gdzie kogokolwiek tłumaczę terminami? To zła interpretacja. Ja tu tylko chwalę skuteczne zmierzenie się z wyzwaniem. Nie ma potrzeby tłumaczyć.

I bardziej ogólnie.

Każda forma filmowa to suma części. Jest sporo przykładów klipów świetnych technicznie, które emocjonalnie są płaskie jak transmisje z obchodów Dnia Strażaka. Tutaj moim zdaniem ta suma części zagrała i całość trzyma klimat. I to chwalić należy. :)

ok jeśli nadinterpretuje to zwracam honor. niemniej animacja twarzy i postaci jest po prostu słaba , tym bardziej to razi ze reszta jest na światowym poziomie...chyba żeby czepiać się detali wskazanych przez kolegów powyżej

Mi całość bardzo podeszła! :) @Sebazx6r dzięki za linka do wersji z Krakenem. Ten odjazd kamery na koniec i zauważenie po chwili Krakena w wodzie, łał, mnie wbiło w fotel :)

Witać, filmik wspaniały. Choć mnie najbardziej razi fizyka. hehehe "FIZYKA" w filmiku dla (za przeproszeniem) głupawej gry: ].

A no jednak, z chainów nie strzelało się w kadłub, bo kulki były za lekkie. Nie wiem na ile sobie to wyobrażacie, ale drewno w brew pozorom, dzięki swej włuknowatej strukturze dość dobrze tłumi uderzenie. Tak więc chainy idące na wskroś okrętu, a niech nawet będą to kule, wyglądają dość infantylnie. Troche jak 20 kilogramowe średniowieczne miecze. W kinie może i wygląda to wow, ale w obliczu faktów, zostaje tylko delikatny śmiech zażenowania. Pirackich SoL nawet się nie czepiam bo to tylko gra: ]

Taka tabelka. http://imgur.com/ljlk2s7

pozdr, filmik i tak robi robote.

Z mojego ramienia arty wykonywali:

Marcin Basta

Michał Sawtyruk

Igor Piwowarczyk

Są już w oficjalnych kredytsach, może uda się tutaj updatować info?

A ja mam pytanie techniczne bo chyba jeszcze nie padlo: w czym byly robione wszystkie destrukcje? TP czy Houdini? a ze wszystkimi wczesniejszymi uwagi sie zgadzam :)

Grafik komputerowy multimediów projektuje i wykonuje projekty graficzne oraz reklamowe. Tworzy również grafiki wektorowej formatuje tekst. W swojej pracy posługuje się specjalnymi programami komputerowymi (m.in. Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, QuarkXpress, Corel Draw, InDesign).

WPISOWE 0 ZŁ , CZESNE PROMOCJA!

Nova Centrum Edukacyjne

Oddział w Poznaniu

ul.Półwiejska 20/7A Poznań

Tel:61 307 06 36 , 535 307 035

Grafik komputerowy multimediów projektuje i wykonuje projekty graficzne oraz reklamowe. Tworzy również grafiki wektorowej formatuje tekst. W swojej pracy posługuje się specjalnymi programami komputerowymi (m.in. Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, QuarkXpress, Corel Draw, InDesign).

WPISOWE 0 ZŁ , CZESNE PROMOCJA!

Nova Centrum Edukacyjne

Oddział w Poznaniu

ul.Półwiejska 20/7A Poznań

Tel:61 307 06 36 , 535 307 035

Oh man, dzwonie i dzwonie na 61 307 06 36 i caly czas zajete. Tez chcialbym tworzyc grafiki wektorowej formatuje tekst.

Troche szkoda, 0 zl i czesne promocja.

....ja się piszę... niczego nie umiem....!!!.... za 0 zł każda wiedza mnie zadowala.... nawet wektorowa....:))))))))))))))))))