Jump to content

Film: Omni Girl

Recommended Posts

Dzięki. To będzie cały napis Omni i jeszcze siedzę nad napisem girl.

Muszę go jakoę wkomponowa.

To chyba ostani tydzień pracy nad ujęciem z robotem.

I powoli suną dwa nowiutkie ujecia.

Dzisiaj kręcimy fejkową reklamę która będize w tle, w jednym z tych ujeć :)

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Miedzy czasie cos takiego robie do tego shota.  

Pewnie wiekszosc ludzi juz nas nie pamieta, ale nasz maly szorcik powoli powstaje. Wszytko oczywiscie rozbabrane, ale mielismy duzo inych projektow, sami wiecie jak to jest.

Niedlugo. Konczymy jeszcze jednego shorta, takiego bardziej na luzie zrobionego podczas lockdownu, w tym misiacu. Pewnie go tutaj tez wrzuce w osobnym dziale, ale juz skonczonego.  Juz nie pamie

Posted Images

Witam,

Potrzebuje opini. Jak to wygląda? Macie jakieś propozycje?

Czy to pasuje do naszego stylu shorta. Patrze na to już chwikę i nie wiemczy to wogole ma jakieś wartości

estetyczne. Napewno muszę zmienić ruch kamery na wolniejszy i raczej stały.

[video=youtube_share;jcCHNi57baw]

No własnie taki feedback dostałem tez od znajomych hehe wiec do poprawy.

Dzięki. Wrzuce progress za jakis czas. Powieniem skonczyc ujęcie robota w weekend tak przy okazji.

I poczekajcie jak wam pokaże fejkową reklamena bilboarda która robimy do frontalnego ujecia :P

Wiem o co ci chodzi. Probujemy jakoś pogodzić tematyke w titlesach.

Pomyśleliśmy że skoro mamy tam tyle graffiti to dorzucimy ścianę, a napis Omni

nawiązuje do maski bohaterki. A z durgiej strony lewitujący napis Girl też słabo.

Może to wszystko przyciemnic za omni i napis girl podkręcić?

• 1 year later...

Niedlugo.
Konczymy jeszcze jednego shorta, takiego bardziej na luzie zrobionego podczas lockdownu, w tym misiacu.
Pewnie go tutaj tez wrzuce w osobnym dziale, ale juz skonczonego. 
Juz nie pamietam jak sie spi 🙂

• Like 2
  • 2 months later...

Fajnie że kończycie 🙂

Taka uwaga/pytanie do workflow: czemu do preview animacji nie wrzucicie kilku ważniejszych tekstur, chociażby samo diffuse? Tak to np. w scenie z September 23/24 po dodaniu materiałów może się okazać, że postać w niekorzystnym momencie się zlewa z tłem, albo inne niespodzianki.

W ujęciu September 24 ruch kamery do tyłu wydaje mi się za szybki i niepotrzebny, chyba że to celowy zoom z napisu NO FUTURE - tu znowu byłoby to jaśniejsze, gdyby w preview była ta tekstura.

Edited by Ania

Hej Ania.
mam prevki z teksturami tez.
Moze niedlugo wrzuce cos, albo jakas prevke symulacji wody jak wlazi w kaluze.

Co do ruchu kamery do tylu to kamera jest na napisie sciany i cofa sie wmiare dynamicznie do tylu.
Chcialem zeby bylo widac to grafitti a dwa ze wolny ruch kamery lub statycnza kamera nie oddawala dynamiki ktora chcielismy miec w tymujecie. Dodatkowo bawimy si eforma, w mamencie kiedy robot "zaczepia" o kamere bedizemy mieli jakas rekacje kamery. Pomyslalem sobie ze skoro nad tym robie to nie bede sie powstryzmywal od pomyslow ktore kraża mi po glowie 🙂

Taki jest poczatek tego ujecia.

image.thumb.png.6747eb3ab6f392d242b84101a4b72a87.png

Troche mi teraz zlatuje na cieciu mojego Pandemic Vlog ktoego nikt nie chce ogladac tutaj 😛
a szkoda bo to wersja przed cieciem i przydalyby sie uwagi, ale jak bede mial czas to moze  wrzuce dzisiaj
kolejny projekt ktory rezyseruje i towrze ze znajomymi od paru miesiecy, tym razem 2d 🙂

• 3 weeks later...