Jump to content

Railclone - czy istnieje alternatywa?


Recommended Posts

Hej,

 

Itoo niestety poszedł w ślady wielu wiodących prym producentów oprogramowania i wycofał wieczyste licencje na railclone, wprowadzając zaporową cenę za subskrypcję. Czy w związku z powyższym, ktoś z was zna alternatywny program/plugin do 3d maxa, który oferował by zbliżone funkcje? Chodzi mi głównie o podstawowe opcje, takie jak tworzenie ogrodzeń, balustrad, krawężników itp z własnych elementów.

 

Z góry dzięki za wszelkie rady

Link to post
Share on other sites

Ok, wszystko byłoby fajnie gdybym kupił licencję zanim wprowadzili subskrypcję. Ja jednak wcześniej pracowałem na railclonie jak byłem zatrudniony, a teraz jak przeszedłem na swoje okazuje się, że musiałbym płacić 220€ rocznie, a dla mnie jest to spory koszt jak na dodatek do programu.

Chyba, że ktoś chciałby odsprzedać licencję wieczystą to chętnie odkupię :)

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że 220€ to koszt wieczystej licencji, która dodatkowo zawiera roczną subskrypcję (którą później można przedłużyć w dowolnym momencie). Jak kupowałem swoją licencję (jakieś dwa lata temu) to tak to właśnie działało i jestem przekonany, że nadal tak jest.

Proponuję napisać do ich supportu i się upewnić :).

Link to post
Share on other sites

O kurde, faktycznie.

Jestem chyba przewrażliwiony przez to, że tak wiele programów teraz zaczyna działać na zasadzie abonamentu i nazywają to subskrypcją, więc jak widzę roczną subskrypcję podczas kupowania programu to od razu działa to na mnie odstraszająco.

Wątek można w sumie zamknąć :)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy