Jump to content

Recommended Posts

Cytat

Jeśli Ci zależy, to moim zdaniem powinieneś uderzyć na kurs rysunku, szczególnie jakiś przygotowujący pod egzamin na architekturę

Od sierpnia idę na kurs bo w lipcu albo nieczynne, albo kursy od rana😐. Ze względu na pracę mogę po południa albo weekendy. 

Czemu akurat pod architekturę?

• Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bardzo fajnie. Dobra robota jak na pierwszy raz. Dobór refek znacznie Ci utrudnił zadanie, więc fajnie wybrnąłeś. Napiszę, co mi się w tych refkach nie podoba, jadąc od lewej. Wściekły koleś – te

Jest postęp 🙂 Ale musisz prościej. Mniej linii, mniej detalu, więcej zblokowanych plam cienia. Zobacz jak potraktowałem oko. Tak naprawdę jest to jedna plama o odpowiednim kształcie + odpowiednie dobr

Fajnie, ale można podkręcić trochę design, zacznijmy od sylwetki: Warto pomyśleć jaki charakter ma mieć postać. Skoro zaczynamy od nosorożca to pewnie ma być potężny, niezbyt szybki (przyna

Posted Images

1 hour ago, Blaza said:

Od sierpnia idę na kurs bo w lipcu albo nieczynne, albo kursy od rana😐. Ze względu na pracę mogę po południa albo weekendy. 

Czemu akurat pod architekturę?

Gdyż jest szansa, że nauczą Ciebie prostych linii. Ciągle popełniasz te same błedy i nie ma większego prograsu od pół roku jeżeli mam być szczery. Wynajmij sobie instruktora, by był dostępny po południu. Bez tego stoisz w miejscu.

Pod architekturę , ponieważ będziesz robił wszystko na dużym formacie, przez co wyrobisz sobie kreskę, nauczysz się perspektywy i rysowania brył, nauczą Cię jak wyznaczać środki brył, jak je modyfikować by wszystko grało w perspektywie. M.in dlatego polecam kurs na architekturę bo zrozumiesz rysunek. Musisz iść i się samemu przekonać 😉 

Edited by ArnoldSzczesliwy
  • Like 1
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

W tych ludzkich sylwetkach proporcje zdają się uciekać. Jeśli szkicujesz z referencji, dobrze jest sobie przemierzyć od czasu do czasu - mierzyć odległości, najlepiej trójkątami - np. koniec obojczyka - pępek - drugi koniec obojczyka. Itp.

Smok też ma dziwne proporcje. Większe skrzydła i dłuższy ogon na pewno trochę poprawiły by mu wygląd.

• Thanks 1
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...