Jump to content
Am_03.jpg
 

From the album:

LC Apartments in West Palm Beach, Florida - UE4

  • 10 images
  • 2 comments
  • 3 image comments

Photo Information for Am_03.jpg


Recommended Comments

Mimo że UE4 nie odbiega rendering zbytnio jakością od Waszych/Twoich innych projektów renderowanych prawdopodobnie w Vray/Corona.. Tyle że przy takich wizkach w UE4 trzeba sie 2x wiecej napracować z teksturowaniem światłem itd by uzyskać zbliżoną jakość. 

Tak z ciekawości bo ceny i tak nieadekwatne do Polskich realiów, ile Imerza cała ta zabawa kosztowała, łącznie z wszystkimi stilami,  animacją i stereoskopowymi  wycieczkami po całym obiekcie VR(co zapewne stanowiło najwiekszy koszt)? 🙂 Widząc efekty i ilość pracy założyłem z miejsca 17.000-25.000$ . A i ile czasu Wam to zajęło od podpisania umowy do ostatniego szlifu? 

ogólnie kawał mega fajnej roboty. Na kolejne zlecenia nie będziecie narzekać, zaczynacie być rozpoznawalni i polecani 🙂

Edited by MaxymilianMax

Share this comment


Link to comment

Cześć MaxymilianMax Cieszę się, że się podoba. Na pewno pierwsze projekty w UE4 wymagają trochę więcej czasu i energii, żeby uzyskać docelową jakość sceny. Jak już się ogarnie z czym to się je i się zbuduje podstawową bibliotekę materiałów/tekstur/modeli to praca idzie baardzo szybko. Osobiście uważam, że nakład pracy w UE4 tylko z pozoru wydaje się większy niż w Vray/Corona - kwestia zbudowania fajnego workflow. Później można się bawić - wszystkie rendery w 8k, rendery 360 generują się w kilka sekund, a 90sekund animacji 4k60fps to kwestia 20-30min. Plus dochodzą do tego wycieczki VR, albo po prostu poruszanie się po całej scenie na standardowym ekranie w zwykłym game mode więc cały "produkt" można przedstawić na wiele sposobów w krókim czasie:)

Cały projekt tj. 6 apartamentów i około 2000m2 części wspólnych/rekreacyjnych zajęło ok 2 miesięcy przeplatając się w międzyczasie z innymi projektami.
 

    • Like 1

Share this comment


Link to comment

Świetnie wygląda cały projekt, gratulacje 🙂 Oświetlenie wypalone czy cienie real-timowe, ray tracingowe? Ah i włączony RTGI czy testowaliście może SSGI? 
Ładnie to wszystko wygląda, schludnie, czysto. Ja cały czas mam problem z antialiasingiem, używacie High Resolution Screenshot Toola czy w inny sposób robicie stille?

Share this comment


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy