Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/09/2007 in all areas

 1. http://pl.youtube.com/watch?v=_lZw6Cpl5kE Zlot w pigułce :) Postaram się niedługo przygotować dłuższe klipy ciekawszych fragmentów.
  2 points
 2. http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.escultopintura.com.br%2FTutoriais%2FTutorial_Modelagem_Corpo_Humano%2FSumario%2FSumario_Corpo_Humano.htm&langpair=pt%7Cen&hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8&prev=%2Flanguage_tools Genialny tut pokazujacy jak stworzyć człowieka, kobiete lub mężczyzne od stóp po uszy xD
  1 point
 3. http://www.3dtotal.com/team/tutorials/antro_ear/antro_ear_01.asp Ja jestem cieki z organiki, ale kiedy potrzebowalem wymodelowac ucho to ten tutek mi bardzo pomogl, bo screen po screenie widać jak gość rozkłada siatke.
  1 point
 4. w swfie z animacją, w ostatniej klatce dorzucasz skrypt: getURL("strona.php","_top"); Załaduje wtedy plik strona.php do najwyższego poziomu otwartego okna/zakładki przeglądarki. Czyli po prostu zastąpi htmla/php z animacją. No albo jak chcesz popupa to podpinasz do htmla/php który zawiera swfa jakiś skrypt i odpalasz go z flasha również używając getURL tylko zamiast adresu strony piszesz skrypt popupa. A i getURL jest oczywiście case sensitive ;)
  1 point
 5. znalazłem jakiś cas temu całkiem niezły artykuł na temat kodeków i ogólnie kompresji pomyślałem więc, że się podzielę. http://www.atomicmpc.com.au/article.asp?SCID=14&CIID=82898&p=1 Mam nadzieję, że to rozjaśni pewne kwestie związane z kompresją. Artykul po angielsku.
  1 point
 6. Aż chce się wziąć do ręki i pograć chociaż przydałyby się 24 progi. PS: lakier jakiś taki matowy bez połysku ale to chyba było zamierzone.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy