Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/15/2009 in all areas

 1. 3 points
  brokat to przez vraylightmtl który mocno świeci wewnątrz kloszy żyrandola, a render to oczywiście vray. Polecam się zapoznać z darmowym skryptem na tej stronie jak i darmowym pluginem materiału który z nim współpracuje: http://www.cg-source.com/floorgenerator.php Jedno z lepszych narzędzi i w dodatku bardzo fajnie wykonane które ujżało światło dzienne w ostatnim czasie :)
 2. 1 point
  Kim Davidson prezes i wspolzalozyciel firmy Side Effects dodal ciekawy wpis na swoim blogu, traktujacy o nadchodzacej oznaczonej numerkiem 10 wersji sztandarowego pakietu, jakim jest Houdini.
 3. 1 point
  Hej Kilka digitali, troche sie nazbierało to postanowiłem wrzucić:) Wszystko w Gimpie:)
 4. 1 point
  @n-pigeon: SYmek liczy chyba czas przeportowania narzędzi firm/osób trzecich po takiej zmianie i fakt, że może to potrwać (w 2.50 api pythona zmieni się bardzo (jeśli nie całkowicie), będzie generowane automatycznie i będzie identyczne z tym z C... więc wszystkie skrypty trzeba będzie przepisać. Co do samego blendera to z 5cio punktowej mapy drogowej (http://www.blender.org/development/current-projects/blender-25-project/) możemy wyczytać, że pkt. 1,2 są prawie gotowe, pkt. 3 jest gotowy w 70% (aktualizowana mapa była w lutym), a okres marzec-czerwiec ma być poświęcony na zrobienie 2ch pozostałych pkt.
 5. 1 point
  Hej. Krótki videotutek - robiony dla kumpla aby pokazac jak łatwo zrobic szwy (fake) w modelach typu fotel etc. Wrzucam tutaj - może komus się przyda. _____________________________________________ Videotutorial - Szwy File size - 32837 KB File format - QT MOV Pobierz pod tym linkiem. _____________________________________________ Pozdrawiam.
 6. 0 points
  http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=4384 to powinno pomoc :-)
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy