Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/01/2009 in Posts

 1. http://odsiebie.com/pokaz/5178834---c627.html Wszystko, co wygrzebałem z mojej małpki -bez obróbki (sorry za jakość). O resztę ścigać Valerego
  2 points
 2. serwus :) to nie za pozno troche ? nie bedzie szany na pogadanie spokojne. ja bym byl za tym zeby pogadac , powymieniac sie uwagami, a potem , jak sie w knajpach zrobi glosniej i ciasniej to przejsc do toastow za 3D :D pozdrawiam i zycze podwozenia :)
  2 points
 3. Behind the Iron Curtain, czyli Maidensi w Polsce. :) Ehe te czasy http://www.youtube.com/watch?v=Rkm29Xma3gU&feature=PlayList&p=9B6D6CE156ACE7D2&index=0
  1 point
 4. Ok...to ja wrzucam troche fotek ]:-> Nie przyjmuję reklamacji :D, ale gdyby się tak trafiło, że coś pominełem, źle wpisałem albo coś...to dajcie znać :) Foty chyba obronią się same :D Pozdro
  1 point
 5. No tak, toś go pan naprowadził konkretnie:) Ja robię podobne rzeczy, czyli tkaninki w stillach, tak jak piszesz. Plane->cloth->shell->turbosmooth Puszczam tkanine z clothem po kilka, razy, pod różnymi kątami, żeby opadła mniej więcej tak jak chcę, często przygotowuję już plane np zagięty na rogu, albo ustawiam go przed symulacją pod skosem..itp.. Stosuję też modyfikatory relax i push. To wszystko w różnej kolejności, zależy od tego jak wyjdzie cloth. Zazwyczaj jak zapodam turbosmootha, wrzucam to do zbrusha i podrzeźbiam jeszcze ręcznie, do animacji to się nie nadaje, ale do stilli jak najbardziej.
  1 point
 6. hehe ale fotki :p Ja też jakieś chyba robiłem - wrzucę wieczorem ;)
  1 point
 7. Gdzie moje foty się grzecznie pytam? ]:->
  1 point
 8. Pod fontanną o 21.
  1 point
 9. ja jestem za pracoffnia/graciarnia/altana/mleczarnia niekoniecznie w takiej kolejności :) i jeszcze dorzucę Gafę, świetne kanapy tam mają ale późniejszym wieczorem może być głośno.
  1 point
 10. halset dzięki za PM, nie wiem ile czasu by minęło zanim bym tu wpadł i zobaczył że nie działa. ImageShack nie chce przyjąć pliku, wrzuciłem na jakiś losowy hosting który akceptował pliki większe niż 2mb i jeszcze link na mediafire. Oby długo pożyło :)
  1 point
 11. Ja jako nowy nabytek Wroclawia oczyscie tez sie zjawie :) pozdr!
  1 point
 12. Jak sie zjawie jak sie zbierze ekipka i termin bedzie odpowiedni. Pzdr.
  1 point
 13. Jak w maxie to podkręć self illumination w materiale. Możesz też zastosować kolorową texturę w slocie self illumination.
  0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy