Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/14/2009 in all areas

 1. Witam! Chciałbym poinformować o dwóch ciekawych wydarzeniach, związanych z animacją. Dziś o godz. 20.00 w Poznaniu (Kino Rialto) będzie można zobaczyć filmy z festiwalu Betting on Shorts. Jest to 12 shortów (w tym animowanych), pokazywanych równocześnie w 12 kinach, w 12 miastach europejskich. Więcej tu: http://www.bettingonshorts.pl/ Drugie wydarzenie, to GRAND OFF - Światowe Nagrody dla Filmów Niezależnych w Warszawie, 21 listopada. Można tam zobaczyć świetny przegląd kina z całego świata. Jako jeden z pięciu filmów w kategorii animacja nominowany jest "Wujek". http://www.grandoff.eu/info/filmy/9 Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
  1 point
 2. 6000zl? kto ci takie glupoty naopowiadal? :), nie mniej jednak ceny realne z 1 reki bede miec w poniedzialek, podam pelne dane z jaka plyta pracuja jaka czestotliwosc, etc. ps. 6000zl to mogly ksoztowac jak ramy 1800mhz 2gb kosztowaly 1000zl ;) to sie zgodze.
  1 point
 3. W maxie 2010 masz selection by numeric,na polygon sublevel zaznaczasz w selection by numeric liczbę krawędzi,dla trójkątnych poly 3 i klikasz select-automatycznie zaznaczy ci wszystkie trójkątne poly.Jest nawet automatyczna selekcja wszystkich nie czworobocznych poly.We wcześniejszych wersjach to samo można zrobic w polyboost.
  1 point
 4. Temporal do pierwszej części już dodałem link do sendspace. MF wiem że można szybciej ale w tutorialu ludzie muszą wiedzieć co jest grane. Poza tym wiele osób wciąż mapuje z użyciem unwrap uvw. Pozdro.
  1 point
 5. Zapewne to Opcja CUT testuj.pozdro :)
  0 points
 6. Jeśli w vrayu rendzisz tutaj jest duży wybór materiałów tylko trzeba sie Rejstrować http://www.vray-materials.de/ Mental Ray Materiały: http://www.mrmaterials.com/
  0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy