Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/21/2010 in all areas

 1. 1 point
  Dzięki chłopaki :) Brazniew: myślę, że znaczki są zbyt ekscytujące i moja pompka, nadwyrężona ilością pitej kawy mogłaby strzelić, dzięki :) dac77: to zaczernianie brzmi niesamowicie atrakcyjnie. Pomyślę. Animacja? Aleście się rozbestwili :D Freedom Fighter: ja się trzymam :D JunioR: dzięki Stary :) uwielbiam takie klimaty bbandi: oj znajdziesz masę niedoskonałości ;) mafida: dzięki za koment i gwiazdy :) Loozack: dzięki Pit :) Mi to modelowanie daje sporo satysfakcji tylko rozgryzanie tych fot jest męczące bo naprawdę mało co widać.
 2. 0 points
  Ojot - wole juz glosowac na twoj speed sketching niz na speed photo manipulation ;) Dziwna ta edycja wyszla.. [edit] Az po reputacji mi sie dostalo "za niemile uwagi". LOL SBT77 (bo mc_art jest za mlody stazem zeby repy rozdawac, prawda? :P) - to co, powiesz mi czy to jest wedlug ciebie speed PAINTING?
 3. 0 points
  Hm, no ciekawa sytuacja w takim razie. Wydaje mi się, że jest tak jak napisałem, zleceniodawca może Cię cmoknąć w sądzie co najwyżej. Jeśli już ktoś kogoś skutecznie prawem może poszczuć to Ty jego, no bo to zleceniodawca bezprawnie korzysta z Twojego utworu nie posiadając do niego autorskich praw majątkowych, odprzedając go osobom trzecim, eksloatując. Ty wziąłeś pieniądze za wykonanie dzieła (a nie za przekazanie autorskich praw majątkowych!), nie było zastrzeżeń, dzieło zostało zrobione, jest okej. O przekazaniach czegokolwiek, protokole zdawczo odbiorczym też nie, pieniądze dostałeś, nie zmuszałeś zleceniodawcy do podpisywania niczego niekorzystnego. Jak te niejasności mają się do przepisów kodeksu cywilnego to nie wiem, ale z pewnością nie mają nic wspólnego z ustawą o prawach autorskich i prawach pokrewnych (a przynajmniej nie mają nic wspólnego z przekazaniem autorskich praw majątkowych w sensie prawnym). Prawnicy właściciela mogą próbować Cię oskarżać o różne rzeczy w związku z tą umową:) Ale znowu z drugiej strony umowe przedłożył zleceniodawca i teraz się awanturuje. Wiesz, chodzi o to, czy ilość zer na umowie jest warta szamotania się sądzie (tu właśnie to straszenie ze strony właściciela ma sens). EDIT: A czy pokazawanie czegoś co się zrobiło dla kogoś jest zabronione bez konkretnych ustaleń, już pomijając powyższe fakty?
 4. 0 points
  Tak jak pisałem wczesniej dysk do serwisu, masz dokładnie takie same objawy jak na mojej barakudzie, masz walniete oprogramowanie na dysku stąd wykazuje masę Bad sektorów. Przenoszenie windy nic ci nie da twardziel padnie i tak. Zaś panowie co do dysków to każda firma ma na swoim koncie wpadki najlepiej jest wybierac dyski posiadajace mała ilośc tależy im mniej tym lepiej, miej sie w nich moze zepsuć. A co do samsunga no to dyski nie sa takie złe skoro działają na serwerach i sie nie palą, napewno bym nie polecał tej firmy napędów optycznych bo to tandeta. Komputer to składak czy firmówka?
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy