Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/17/2010 in all areas

  1. 1 point
    Hejka! Mam bardzo irytujący problem. Podczas pracy nad pewną sceną wszystko przez kilka tygodni przebiegało ok, scena ważyła ok70MB. W pewnym momencie podczas zapisu urosła sobie do 300 MB (!). Dodam że niema to żadnego uzasadnienia, scena nie zyskała na geometrii. To się po prostu "stało" Soft: 3ds max 2009 SP1 z hotfixami, Vray sp2, WinXP64bit, 8gb ram Google zwróciło marne wyniki na ten problem. Ponoć winny jest garbage collector który można wyczyścić komendą gc(). Jest to też sposób z wątku Ani : http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=13204&highlight=plik+za+du%C5%BCy I fakt, RAZ zadziałało ale po 30 min znów wróciło i już 2 dzień nie mogę się z tym uporać. Praca na scenie jest niemożliwa, przycina niemiłosiernie na q6600 i 8GB :] - Nie działa mergowanie do nowej sceny (nawet merge 1 polygona rozwala nowa scenę do ponad 300MB) - komenda gc() już nie działa Będę bardzo wdzięczny za pomoc, jeśli ktoś się z tym spotkał. pzdr. Rob
  2. 0 points
    Bezsensowna dyskusja zaczęła się już na Blenderowni teraz widze przenosi się po mału tutaj. Podpisuję się pod maqsem, jak zwykle najwiecej do powiedzenia maja sami fachowcy.
  3. 0 points
    Żeby nie było tak kanciasto, to zapewne w ustawieniach linii, jaką to rysowałaś musisz zmienić segmentowanie. Ogólnie sympatycznie, ale tak: - Nie wiem czy ta sofa stoi na podłodze, czy wisi nad nią,? Sprawdź to. - Na pewno krzesło idealnie "wtopiło" się kółkami. - Ściana za fotelem(ta w poziome pasy) nie styka się z podłogą. Ogólnie tak jak pisałem, sympatycznie, ale bym jeszcze trochę "ożywił" kolory.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy